Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция 1.6 i Прекъсване


mitaka_vn

Recommended Posts

Здравейте!Ще купувам една Фелиция 1,6 пълна инжекция,98ма година.Всичко точно много ми хареса.Не е карана от година,малко трудно я запалихме.Като запали работи много неустойчиво,прекъсва,мени си оборотите.При рязко форсиране глъхне,прекъсва.Ако се подава плавно газ е по-добре.На газ работи по-добре отколкото на бензин.Притеснява ме тоя проблем,ако е нещо сериозно да не я взимам...Мерихме компресия,на един цилиндър е 15,на останалите 14.

От Варна съм,някой от тукашните колеги ако може да удари едно рамо,ще си платя ако трябва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...
къде е тази кола

bega4ka помогни ми ако можеш за същия проблем!!!

п.п. До тук съм дал над хилядарка и всеки ми взима парите и вдига рамене!!!

В еуротек отбиха номера с едно почистване на дроселовата клапа и въвеждане на "стандартни стойности"/за самообучение на клапата/, а на второто ми ходене в сервиза без дори да погледнат ме пратиха до техният магазин да закупя нова дроселова клапа/700 лв./.Не купих а потърсих втора употреба.Пробвах 3 бр. и проблема си остана.Взех от магазин нова за проба и пак нищо!!!??? Вече не знам какво да правя?? От "Шопландия" съм!

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом го прави и на газ-значи едва ли е от клапата-тя е с механично задвижване и тпс-а и дава инфо на компа да коригира аванса и горивото

обърнете внимание на свещи,кабели ,дистрибуторна капачка,палец,бубина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.