Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ниво на маслото


dimonio

Recommended Posts

Здравейте ,може ли някой колега да ми помогне като ми каже до къде е нормално да е нивото на маслото на Фабия 2,Благодаря ви предварително..... :-k :-k :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като си доливам(когато се наложи) винаги се старая да е до горе, там където а сектор ''a'' от снимката на колегата, от други хора съм чувал че не е хубаво да е до горе а трябвало да е по средата, а ведньж в ЕТ като го сменяха масълцето, бяха напълнили няколко милиметра над максимума...а така е кофти за катализатора....абе пълни го почти до горе според мен =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като си доливам(когато се наложи) винаги се старая да е до горе, там където а сектор ''a'' от снимката на колегата, от други хора съм чувал че не е хубаво да е до горе а трябвало да е по средата, а ведньж в ЕТ като го сменяха масълцето, бяха напълнили няколко милиметра над максимума...а така е кофти за катализатора....абе пълни го почти до горе според мен =)

 

В ЕТ въобще не гледат колко сипват. Аз като я взимах маслото беше над максимума, антифриза - под минимума, а гумите напомпани доста над предписанията на капачката на резервоара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.