Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фотоапаратче


bega4kata

Recommended Posts

Кранкенщайнмоторспорт,аз всички снимки на автоматичен режим ги правих.Не беше удобно да си правя с толкова мн.апарати много снимки.Снимах Жената със и без светкавица,и по 1 като се движа аз леко докато снимам да видя как размазва.Но мисля ,че който може да снима на автоматичен режим,ще снима и с настройки,които пък са за сметка на друго-примерно ако се движи обекта и си пуснал на супертъмно размазва и т.н.

pigoff-за големи цифри говориш,за тези пари това ако не снима хубаво.......Но заради тебе ще пробвам и 1 Панасоник,но ще е от 300-400лв :D да знаеш.

Ама той Сами още в началото е писал, че иска евтин апарат. Явно за да щрака в гаража, да може да го държи с мръсни ръце, пък и да направи зулум с него да не го е яд за парите. Аз поне с такова впечатление останах - апарат за ежедневна употреба. А, че има много по-добри, но и по-скъпи, решения е ясно.
Юли ме е разбрал правилно.И аз се учудих от Сонито,Ще пощракам още малко с други апаратчета в клас между 200 и 400лв и ще реша.Наистина ми трябва малък ежедневен и непретенциозен апарат,но защо пък да не избера най-доброто за парите си :)

А жена ми каза,че всички снимали идеално според нея.Аз какво съм бил виждал не знаела :D Не съм бил много добре :lol: То толкова снимки за няколко часа,не зная дали и на манекенките при фотосесия им правят smile091 Накрая усетих,че и стана досадно и отидохме на кафе.Ама и аз така се чувствам,като обикаляме мола за парцалчета :mrgreen:

NightSpirit-и за парите си е супер май

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    16

  • Mishelle

    6

  • 35mm

    5

  • old men

    5

Най-много писали в темата

ехеее абе да не купувате кола....зимаи там някакъв дето снима горе долу добре и батерията му е силна...няма плакати да вадиш =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не поствам, че много мнения. Но след като видях, че искаш нещо по-милитари :D да ти дам съвет и аз - КАНОН. От 7 год снимам с такъв - всъщност миналата година нов си купих - пак Канон. Държеливи са и правят хубави снимки, а и оптиката им е оптика. Сони си е Сони, правят всичко. Ама да сте видели телевизор Канон? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехеее абе да не купувате кола....зимаи там някакъв дето снима горе долу добре и батерията му е силна...няма плакати да вадиш =)

ееее,нищо де кво толкова-беше забавно/поне за мен ;) /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Накрая усетих,че и стана досадно и отидохме на кафе.Ама и аз така се чувствам,като обикаляме мола за парцалчета :mrgreen:

Абе Сами, в моловете отдавна има кафета бре човек :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом оптиката е на Carl Zeiss е много добре както написах в предишен постинг. А в дизайна на тънките фотоапарати също са добри. И най-важното - щом ти харесва и ще се чувстваш доволен от покупката - взимай го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ест =)) схемата е да купиш наи доброто за тези пари,, аз абсолиутно никаква разлика не правя в снимките на различните марки от един ценови диапазон. аз имам един апарат бенкиу дето е на 6 7 години и маи е 2 мгпкс...и прави отвратителни снимки =))) но за снимане отблизо...в кръчмата или на плажа е идеален =))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега гледах Сонитата и реших да е модел W220 ,а не 210.

W220 има оптичнастабилизация зя разлика от 210 и е с 20-30лв по скъп,но пък ще е без мемори карта като подарък и дефакто още 35лв.Та в крайна сметка е с 60-70лв. по-висока цената му заради стабилизацията.Реших това ще е.

210 е първия в листата на сони който се води висок клас компактен,с еди какъв си процерор и оптика карл цайс и т.н.,а 220 е и с оптичен стабилизатор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега гледах Сонитата и реших да е модел W220 ,а не 210.

W220 има оптичнастабилизация зя разлика от 210 и е с 20-30лв по скъп,но пък ще е без мемори карта като подарък и дефакто още 35лв.Та в крайна сметка е с 60-70лв. по-висока цената му заради стабилизацията.Реших това ще е.

210 е първия в листата на сони който се води висок клас компактен,с еди какъв си процерор и оптика карл цайс и т.н.,а 220 е и с оптичен стабилизатор.

После да пуснеш снимки,да видим как снима.Че един приятел има DSC-W80 и не успя с нищо да ме впечатли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега гледах Сонитата и реших да е модел W220

 

И аз ги гледах в Сайта на Технополис и се опитах да разбера каква е разликата. Но явно им е глупав сайта, защото като единствена разлика даваха, че 210 има и AV вход, освен USB. Явно пишат каквото си искат. Иначе и аз щях да ти кажа да погледнеш 220. Обикновено по-голямата цифра има по нещичко повече. Стабилизацията е важна, особено за такъв тип апарат. Мисля, че избора е добър :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега гледах Сонитата и реших да е модел W220

 

И аз ги гледах в Сайта на Технополис и се опитах да разбера каква е разликата. Но явно им е глупав сайта, защото като единствена разлика даваха, че 210 има и AV вход, освен USB. Явно пишат каквото си искат. Иначе и аз щях да ти кажа да погледнеш 220. Обикновено по-голямата цифра има по нещичко повече. Стабилизацията е важна, особено за такъв тип апарат. Мисля, че избора е добър :smt017

:smt017 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bega4kata, ако наистина си прескочил психологическата бариера от 300лв, то можеш да погледнеш и модела W230. При него освен минимално по-големия дисплей получаваш и процесора BIONZ, който SONY монтират и на своите DSLR-и. Предполагам, че ще останеш още по-доволен от крайните резултати. Успех при крайния избор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазина в Технополис,горещо ми препоръча 1 приятел ,който има приятел,който е на щанда на фотоапаратите/малко сложно се изразих,но както и да е/Канон иксус ли беше 95-греша сигурно.Но той доста по бавно фокусира от сонито.Отидох вече за W230,както ме посъветва колегата,но сега съм на път да взема W350-ей тва ква снимка избара-не е истина.И колко е малко+широкоъгален обектив.Ще ходя да го тествам и вечер,но ще видим кога ще е

п.п.не ми се смейте вече :oops: такъв съм си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти докато я избереш тая сапунерка производителите ще пуснат ново поколение и ще трябва наново да избираш :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти докато я избереш тая сапунерка производителите ще пуснат ново поколение и ще трябва наново да избираш :lol:

избрах я вече,но нямам време да отида да снимам вечер и да я купувам

W350

сега имам едни други административни грижи,които се развиват добре но с много загуба на време и не ми е до апаратчета точно сега

те няма да избягат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.