Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обратно изкупуване


georgieva_73

Recommended Posts

Аз лично вече два пъти връщам и прихващам от новата. Какво точно те интересува?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам нова фабия с мотор 1,6 с направена от еуратек оценка 15 000 лв

въпрос: 1.варианти имам за замяна без първонач.вноска.

2.може ли да се приспадне сумата от оценката и да доплатя разликата за нова

3.или да се доплати за върната кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

т. 2 и т. 3 са стандартни процедури и се правят редовно, въпрос на преценка е дали да ти приспаднат от цената на новия а-л навъднъж или да ти определят погасителен план на вноски, като сметнат тези 15 000 лв. Тук е и варианта с или без първоначална вноска. Иначе се прави договор за покупко-продажба /ти на тях с нотариална заверка на подписа/, където въз основа на цената се определя и нот. такса и протокол за прихващане - цената на новата се прихваща от старата и остатъка се доплаща на вноски или на веднъж. Аз лично бих те посъветвал да не бързаш, защото някои от дистрибуторите на ЕТ в страната могат да ти дадат по-добра оценка, просто трябва да пробваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега (колежке), а защо просто не звъннеш (отидеш) в ЕТ. Условията непрекъснато се променят и така рискуваш да се подведеш.

Това например ми костваше две кликания с мишката:

http://new.skoda-auto.com/bgr/services/ ... yback.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.