Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изключване на миенето на фаровете


aliosha9

Recommended Posts

Колеги можели някои да ми каже имали на4ин как да изклу4а механизма когато пускам те4ност на 4иста4ките да не се вклу4ва и този които мие фаровете? Тои не се пуска всеки пат но се пуска доста 4есто. Имали на4ин да го пускам аз когато искам или не? Бега4ка раз4итам на теб 4е имаш отговор по този вапрос. :)

 

PRR: Следващият ти пост на маймуница се трие а темата заключва! Пиши смислени заглавия! Прочети правилата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си писал за каква кола става въпрос. Стандартните начини са:

-опция, директно от менюто на колата;

-чрез VAG-Com;

-ако имаш отделен бушон само за умивателя на фаровете - сваляш го.

 

Ако си с ксенон не ти препоръчвам варианта на Karaibrahim. При тази киша често ще го гасиш и палиш, което ще скъси драстично живота на крушките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги можели някои да ми каже имали на4ин как да изклу4а механизма когато пускам те4ност на 4иста4ките да не се вклу4ва и този които мие фаровете? Тои не се пуска всеки пат но се пуска доста 4есто. Имали на4ин да го пускам аз когато искам или не? Бега4ка раз4итам на теб 4е имаш отговор по този вапрос. :)

 

 

Колега ,на клавиатурата ти няма ли буквата "Ч" ,че я заместваш с "4",също за "Ю" заместена с "У" ?

 

Неприятно е да се чете така написаното от теб,а ти трябва само няколко минути да ги намериш местата на буквите Ч,У,Ш ,Щ и да ги ползваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги можели някои да ми каже имали на4ин как да изклу4а механизма когато пускам те4ност на 4иста4ките да не се вклу4ва и този които мие фаровете? Тои не се пуска всеки пат но се пуска доста 4есто. Имали на4ин да го пускам аз когато искам или не? Бега4ка раз4итам на теб 4е имаш отговор по този вапрос. :)

 

 

Колега ,на клавиатурата ти няма ли буквата "Ч" ,че я заместваш с "4",също за "Ю" заместена с "У" ?

 

Неприятно е да се чете така написаното от теб,а ти трябва само няколко минути да ги намериш местата на буквите Ч,У,Ш ,Щ и да ги ползваш.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесното: не задържай лоста а само леко го бутвай, т..е задържането да не е повече от 1/2с. Това е достатъчно за да измиеш стъклото без да се пусне миенето на фаровете. Пробвано :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

esto, не съм сигурен, че така :?: зависи какви дневни светлини си активирал, при мен се включват само халогените автоматично и чистачките на фаровете въобще не работят. По-скоро трябва да лъжеш миячката когато ти раБотят фаровете с много бързо натискане на лостчето, за да не може да реагира smile048

 

използам темата да питам нещо: има ли проблем постоянно да работят ксеноновите светлини, т.к. ми казаха, че нещо не е много желателно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в смисъл да се ползват като "дневни светлини" - със запалването да се активират. От сервиза ми забраниха и ми казаха че при мойте фарове не е желателно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се направи,ама не мога да разбера с каква цел го искаш!Наличието на дневни светлини при нас е един голям + !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в смисъл да се ползват като "дневни светлини" - със запалването да се активират. От сервиза ми забраниха и ми казаха че при мойте фарове не е желателно

аз съм с афтър ксенон и така съм я направил USA стандарт-къси на 100%,без никакви габарити или табло,и активиращи се при котнакт и пусната ръчна спирачка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

esto, не съм сигурен, че така :?: зависи какви дневни светлини си активирал, при мен се включват само халогените автоматично и чистачките на фаровете въобще не работят. По-скоро трябва да лъжеш миячката когато ти раБотят фаровете с много бързо натискане на лостчето, за да не може да реагира smile048

 

използам темата да питам нещо: има ли проблем постоянно да работят ксеноновите светлини, т.к. ми казаха, че нещо не е много желателно

 

трябва дневните да са ти ксеноните с габарити и тогава всичко е ОК.аз така съм ги пуснал и няма проблеми да светят постоянно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.