Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Старт на 1,9 TDI в студено време


димон

Recommended Posts

Привет !

При температури над 5 градуса паленето на мотора е гладко и "мазно"- сякаш не помръдва в тампоните си . Когато обаче е под нулата и колата не е карана примерно един ден прави впечатление доста силно приритване в момента на запалване , съпроводено с по-голям "взрив" от обикновеното, сякаш двигателя се разклаща доста... Акумулатора е оригиналния - VARTA 61А/ч . Дали това е признак за недостатъчен ток или е нормално ?

В интерес на истината колицата се кара основно на градско тези месеци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако видиш и чуеш аз как паля с рев на студа :mrgreen: Но след 5 секунди се успокояват нещата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голямо разклащане при палене е и признак за слаб акумулатор.щом караш основно градско,вземи го зареди,че сигурно е като моя стария останал на 1.20 гъстота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голямо разклащане при палене е и признак за слаб акумулатор.щом караш основно градско,вземи го зареди,че сигурно е като моя стария останал на 1.20 гъстота.

 

Ми аз това исках да узная ...Ееее... има някой дето ме разбира =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така от време на време,ама не и се притеснявам,нали си пали дори на -15 ! smile021

Но и аз се замислих за акумулатора,че вече почна пета година! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако акумулатора е над 3 години може и да е сдал багажа,трябва да се провери с товарна вилка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стииииига бееее

мърморко

нормално е

паистина трябвало е да си вземеш бензин

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе маняци,стига с тия ваще акумулатори!Скоро ще се стопли,ще земе да карате по начесто и по-надълго и няма да имате никви проблеми с тях! smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.