Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дали оранжевите не са по-добре???


Боби Доктора

Recommended Posts

на мен повече ми харесват оранжеви,защото така се избягва гадното жълтеене на нормалните крушки които не подхождат на стила на октавията.

 

 

 

п.п.Боби пусни по-нормална снимка.

п.п.п.сега като смени лампите,остана само да я свалиш от облаците и да стане като нормална кола. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дневни светлини!

 

1 път ми се падна да обяснявам на един чичко катаджия 30min за ко иде реч!

 

П>С>Боби аз не мога да преценя от снимките! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, май някой те е изпреварил с идеята за оранжеви DRL - днес видях една Q7 с такива. smile001 Иначе, не изглежда зле така :smt017.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дневни светлини!

 

1 път ми се падна да обяснявам на един чичко катаджия 30min за ко иде реч!

 

П>С>Боби аз не мога да преценя от снимките! :-k

 

И как завърши това лафче с чичкото smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Valdo, какво "добре, слава Богу", като колата ти е минала Техно тест с тези фарове? Следващия път на този чичко му кажи да си гледа работата. А ако ти пише акт, цитирам колега от форума "изрично да напише коя секция на долните фарове е светила" - ти ще му покажеш, че са две, пък той нека пише... ако започне да пише... Та на тези чичковци да вземат да им направят един опреснителен курс, 'щото 80-та година отдавна отмина...

 

Бобка, май трябва нови снимки да направиш. На тези не се вижда достатъчно добре, а на живо дори през деня свети много по-силно. Казах ти - на мен ми харесва, остави си ги така :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си с диодни крушки?

Ще даде грешка и не става

...цитирам колега от форума

...демек мене :lol: И аз си говорих дъъъъъъъълго с един чичко. Ситуацията стигна до там, че след дълги обяснения, "че това не са ми халогените за мъгла" искаха най-накрая да ми пишат акт. Нямах нищо против. Помолих само изрично да се укаже КОЯ ТОЧНО СЕКЦИЯ на фара за мъгла ми е светила (а именно - външната). Тогава естествено актът щеше да падне поради простичкия факт, че именно там е секцията за ДНЕВНИ СВЕТЛИНИ. А това, че чичкото не го знае - си е за негова сметка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Искам да попитам, как се пускат DRL-тата? Имам предвид - прочетох в книжката - натискане на лостчето на мигачите, три секунди нещо си, ноо... Твърде съм убеден, че DRL-то на класика е ограничено до софтуерно пускане само... Колега, моля те кажи как си ги пускаш ти? Имаш ли бутон за тях или номера с трите секунди? Можеш ли да си снимаш лостчето или да го обясниш по-добре, ако така ги пускаш?

 

Благодаря!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

?! Дневсните светлини се пускат и спират през Maxi-Dot-а!

 

 

С две думи, аз съм прав :) Единствено и само през VAG-COM мога да ги пусна при мен. ;)http://www.bilder-hochladen.net/files/thumbs/a7ib-1.jpg Това ми представлява дисплея - имам само час, температура, километри и това е. (Толкова за класик плюс селекшън +)

 

Ясно, благодаря!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...
[attachment=1]Picture 0134.jpg[/attachment]

[attachment=0]Picture 0135.jpg[/attachment]

 

Едно въпросче от мен, как се активират тези дневни светлини, защото при мен не се включват, а през борд компютъра при активиране на дневни светлини светват късите?

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.