Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

съвет относно Октавия 1


milefff

Recommended Posts

Предлагам темата да се заключи до представяне на убедителни доказателства в едната или другата посока, за което ще се погрижа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    23

  • gedore

    14

  • ikonoma

    13

  • 1971 16V

    12

Най-много писали в темата

Предлагам темата да се заключи до представяне на убедителни доказателства в едната или другата посока, за което ще се погрижа.

няма кво да се доказва,вжте пак снимката,като се развие втората гайка,която държи втулката и чашата на пружината,ако не е свита ще ти счупи ръчичките

ако искаш сега да сляза в гаража и да ви снимам 1 втулка и 1 чаша,ако толкова не можете да си ги представите smile091 smile091 smile091 smile091 smile091

аз не смятам да пиша по този олигофренски въпрос повече

поздрави и със здраве на всички smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да пиша така убедително, как па не се чатнеш че може и да има друг начин различен от твоя smile021

Давай си в същия дух и ако желаеш преден мост сваляй - нали клиента плаща smile091 smile091 smile091

Айде със здраве и много поздрави ма Тони и Миро да пратиш smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някво вълшебство ще е пак,като турбините на Искрен

кажи какъв е де

моля

Да се науча,човек се учи докато е жив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gedore,къде си? да не ти е спрял интернета?

След снощния деспут,днес съм си сложил винце и мезе до лаптопа че много ми стана интересно.....а то какво стана единия участник го няяяямаааа.

 

 

п.п Ей модераторите що триете мнения smile011 ,и тука има липси и в темата на новак21. smile091

Аз работя през деня. да не съм безделник като тебе или да седя само пред компютъра? И няма какво да споря повече, аз знам как да ги сменя без да свалям и колелото. А "begachkata"- недей да се палиш толкова, голема работа все едно е станала....Ти много навътре ги приемаш нещата.Недей да спориш, не си мисли,че знаеш всичко и всичко ти е ясно..Човек се учи докато е жив!

Гедоре би ли обяснил думата безделник какво означава, и как разбра че съм безделник.А и да не забравя:

-Мери си думите,да не стане грешка.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека модератора разчисти...

И това ще стане,за сега обаче спора е на автомобилна тематика и нека се види до колко можем да водим нормални разговори когато има различни мнения.

Та нали ,липсата на такива спорове беше причина някой хора да не искат да четат форума. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В youtube ограничението за дължина на клип е точно 10 минутки - времето, за което става въпрос тук - по 5 мин. на втулка. И аз съм се заредил и чакам ikonoma (или друг) да пусне клипчето как 1971 16V се справя за това време. Само не разбрах gedore 'що е пас, а не се включи в облога...

smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, Сами!

 

Ще ме возиш ли на Купрата, ако спечелиш и я вземеш ! :smt033

(Знам, спамя, извинявам се!!!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развитие :?:

След толкова хвърлени коза на масата, темата няма как да потъне без да са ясни крайните резултати...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде де,че знаеш ли как ми се кара Купра :smt004

Надявай се. :smt030 Може колегата просто да се подготвя със сухи тренировки. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай сега - аз казвам за последен път, че монтирам втулките за под 10 мин. ;) До тук добре :roll: Ти се съмняваш в това нали :?: :-k Каня те съвсем официално в София за да ти го покажа нагледно, и да пием по smile027 Не се ли справя, Купрата я получаваш с пълен резервоар smile092 Справя ли се, сещаш се за Октавията сам както писа по горе smile049 Чакам окончателното ти решение и да приключиме с този спор smile021 Съветвам те обаче много хубаво да си помислиш преди да отговориш - може и да не е днес :-k ОК :?: :?: :?:

 

 

Модератор ако желае да преименува темата подходящо, че и без това и е........ мамата :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

икономе-ти си сега-кажи за другия облог на лични

Само ще ме разходиш напразно до София,нама да се справиш,няма да ми дадеш Купрата,защото може би и не я притежаваш,а ако я притежаваш изобщо ще е много глупаво така да я изгубиш,и много ще се ядосам и не знам, трябва да те smile096 .Може да направиш демонстрацията на събора ,гедорето ще ти помага.

Предлагам за да не се караме повече,да си признаете ,че сгрешихте и толкова.Какво толкова е станало и аз съм се обърквал във форума,никой не е безгрешен.

Аз ще ви простя наглоста,и да сме приятели smile027

кво ще кажете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май наистина вярваш,че няма да стане без дори да сваля колелото? за 10 мин. не съм 100% сигурен,че ще стане но за 15 със сигурност.И няма какво да ни прощаваш, грешката е изцяло в теб! Аз знам как са си монтирам втулки, без да разглабям половината кола.Ти не знаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май наистина вярваш,че няма да стане без дори да сваля колелото? за 10 мин. не съм 100% сигурен,че ще стане но за 15 със сигурност.И няма какво да ни прощаваш, грешката е изцяло в теб! Аз знам как са си монтирам втулки, без да разглабям половината кола.Ти не знаеш.

Да бе,и без да свиваш пружината нали? smile091

приемам облога и за 15 мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сетих,да погледна в темата на Аньо,спомних си ,че той си сваля втулките.Айде разгледайте как го прави Жоро шлепа,или и той е много тъп като мене,както и Коко и брат му.

погледнете на тази страница има снимки viewtopic.php?f=44&t=12220

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де. Аз казвам,че няма да използвам скоби или тел и разни такива неща за да свия пружината. И не свалям амортисъора и колелото.За 15 мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели че ще станем ще станем, но наистина ти не вярваш човече, не в мен е проблема ;) Купрата е реалност и не е мечта и блян не съм нито на 20 нито на 30 и не говоря глупости [-X По скоро незнам какво ще стане като видиш как балъшки стават нещата без дори и да подозираш smile091 Аз ли тогава трябва да те smile150 или Октавията е ...........сещаш се с нов собственик smile152 Казвай си условията ако искаш и аз казвам моите smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де. Аз казвам,че няма да използвам скоби или тел и разни такива неща за да свия пружината. И не свалям амортисъора и колелото.За 15 мин.

Е,ХАЙДЕ ОБЯСНИ КАКНа незнаещите ,да се научим.За втори път ти се моля вече.Или е необяснимо?????

1971 16V-добре,приемам,че не зная.Кажи ми как става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да направиш демонстрацията на събора ,гедорето ще ти помага.

Това ще е истинско ШОУ.Представям си стотици съфорумци с по бира в ръка,две коли заложени под прожекторите,рефера дава старт и... smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ти кажа.Искаш да избягаш от облога ли?

то ти си се отказал май

ето какво съобщение ми прати иконома последно:

Заглавие: Re: съвет относно Октавия 1

От: ikonoma

Изпратено на: Чет Фев 18, 2010 10:15

До: bega4kata

Съобщение

Заглавие: съвет относно Октавия 1

 

bega4kata написа:

ехоооо,какво става тука?Някякво развитие?Ще карам ли Купра 200 коня?

 

 

Бат Сами, гедорето взе да бие отбой. Писах му за облога, който предложих на тебе и май му се подкосиха краката. smile091 За мен въпроса е ясен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегачка, сега ти с мен ли се обзалагаш или с двама ни??? колата е наистина глупаво да губиш по по прост начин, но ако искаш има и по разумен начин да решим спора ;) В хода на дискусията обаче може да минем на лични става ли???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.