Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

съвет относно Октавия 1


milefff

Recommended Posts

  • Отговори 87
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    23

  • gedore

    14

  • ikonoma

    13

  • 1971 16V

    12

Най-много писали в темата

Ето какво ми е писал "Ikonoma": gedore, съгласен ли си като дойда при теб и докуметирам надеждно какво е станало, който загуби спора да ми смени съединителя, който леко претриса при потегляне? От сега си казвам, че вярвам повече на тебе.. " Иска някой да му смени съединителя безплатно.Егати тариката.Да си го смени сам, балъците свършиха.Иска да намаже на чужд гръб! Иначе колко балгородно: давал колата за опита, в замяна да му смениме съединителя. А резервоара да напълниме не иска ли?

Значи след толкова пенене, признаваш, че губиш спора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие клавиатурните рейсъри сте много интересни!!! Как точно реши, че някой губи спора от цитираните от теб думи??? smile091 Значи КОЙТО или НЯКОЙ е точно Гедоре така ли smile004 smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ пак припомням поговорката: "Човек се учи докато е жив!" Повече няма да пиша, кой каквото иска да си мисли, не ме интересува.Ето: бягам, губя сгрешил съм и т.н. Женчо съм и каквото искате.НЕ МИ СЕ СПОРИ С ВАС ! Сваляйте си амортисъорите,мъчете се не ме интересува вече.Аз знам как да си улесня работата. Писна ми станаха "6 " страници драсканици.Повече няма да ви пиша във форума. Сполайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Айде сега, Сърдитко Петко! Недейте така де. Хората са казали: В спора се ражда истината. Защо се дърижте като деца? Тъкмо се появи някоя по-техническа тема и хоп - някой сърдит. Не така! [-X

 

Айде по smile027 и после пак по темата smile049 smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Айде сега, Сърдитко Петко! Недейте така де. Хората са казали: В спора се ражда истината. Защо се дърижте като деца? Тъкмо се появи някоя по-техническа тема и хоп - някой сърдит. Не така! [-X

 

Айде по smile027 и после пак по темата smile049 smile049

истината в случая е само една :D моята smile001 Защото никой не каза какъв е другият мега специален и секретен начин.Аз казах какъв е моя начин,вие не казвате вашия,защо да се разхождам до София за такова нещо???Можете да ме уборите още тук и ще си спазя облозите.Ако искате оставете интригата пък за събора,че тогава колата ми ще е с още някоя глезотийка повече и ще е по на далавера ;)

лека нощ smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие клавиатурните рейсъри сте много интересни!!! Как точно реши, че някой губи спора от цитираните от теб думи??? smile091 Значи КОЙТО или НЯКОЙ е точно Гедоре така ли smile004 smile175

Цитата е за хора който си трият мненията, за да е ясно защо съм казал нещо и какво са казали те.

Виждам че можеш да четеш. Иконома предлага на скъпият ти Гедоре облог (първото болднато и уголемено). Ако не ги смени за 10-15 мин или колкото там твърдите, да му смени съединителя за собствена сметка (за сметка на Гедорето, ако случайно не си разбрал). От второто болднато се разбира, че Гедорето не е съгласен да сменя за собствена сметка, което означава че сам е приел, че ще загуби. Е сега разбара ли или още по-подробно да ти го опиша?

След 6 страници фукни и ти (1971 16V) и Гедорето не казвате какво правите за разлика от Иконома и Бегачката. А ако решението ви е да развъртите от чашката макферсона и да сложите втулката между чашката и макферсона, не за това се говори в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и ти не спря да спамиш, а всъщност какъв си в спора???

Я да ти задам въпроса по така - Ако Гедоре е прав пак ли да му смени съединителя ей така ААААА???? По просто па аз не мога да те попитам smile091 Тук сме съфорумници и нито Бегачката, нито Гедоре познавам. Гледам обаче кой как пише и си правя СОБСТВЕНИ изводи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Гедорето е прав, защо ще сменя за собствена сметка? Ще си получи това което са се разбрали :smt034

 

Ето и ти не спря да спамиш, а всъщност какъв си в спора???

Зрител :smt032

 

Тук сме съфорумници и нито Бегачката, нито Гедоре познавам. Гледам обаче кой как пише и си правя СОБСТВЕНИ изводи.

Е ако идваше на НИМ (ако си от София) щеше и да познаваш и да знаеш, че зад ника ние знаем кой стой и какво може и знае. А ако правите, това което написах в предния си пост, на новите шкоди не става. Ставаше на Голф2 и наитина се повдигаше цялата предница за около половин час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата, които предложих стоят така: за да няма празни приказки предложих облог на bega4kata и gedore. Отивам до София (440 км ~ 27 литра A 95) и виждам неговия успех/неуспех. След това който загуби ми сменя съединителя (САМО ТРУД, частите са си от мен). Това ще рече поне още едно ходене до София/Варна, значи още толкова или дори повече разходи за бензин. Така, че само за път ще ми стъпи ~ 100 лв, че и отгоре. Това го пиша, за да не кажете, че съм използвач и искам да мина без пари. В момента нито съединителя ми е толкова зле (трябва да си перфекционист за да го усетиш), че да трябва да го сменям. Освен това за 80-90 лв ще го закарам колата при един познат тук в Габрово и ще ми го смени или дори мога да си го сменя сам в гаража, въобще не ми е проблем. Просто аз си давам колата за експеримента и предлагам някакъв облог. bega4kata (бат Сами) го при безусловно, за което му правя евала, а gedore веднага би отбой. Е, какво ще кажете в случая?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажеме? Твойта кола не е единствена в България.Не си хаби бензина до София, тука е пълно с такива октавии.Кола за случая винаги мога да намеря,без собственика да иска нещо.Благодаря ти, ще се оправиме без твойта кола.Не се разкарвай до тук,няма смисъл да идваш като кола си имаме подръка.Аз поне мога да намеря като потрябва винаги.Пак ти благодаря за предложението, но няма да се възползваме. smile027. "Begachkata" като има път до София, нека заповяда кола веднага намирам, после той ще ви каже какво е станало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво стана сега???

 

Резултат според зрителя: 1:0 за bega4kata.

 

Коментар: ясен е...

 

Действия, които аз ще предприема. При повторно необосновано поведение спрямо колега от форума някой ще smile056 за довиждане, без оглед на никовете, които използва и IP адресите от които влиза във форума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.