Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

дефекти при тойота


ip4o

Recommended Posts

определено постъпката на тойта е похвална проблемът е доста елементарен и лесно решим може да видите във видеото http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=154036 лично на мен ми прилича на PR кампания ,питам се дали ако беше нещо по сериозно щяха да действат така

за на мен от Японските subaru е номер 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • димон

    9

  • ip4o

    8

  • РусенскоВарено

    5

  • VALDO

    5

Най-много писали в темата

Мъките на Тойота продължават и то с луксозното им подразделение в САЩ: http://www.speed-press.com/?pageId=15059

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ако имах достаъчно финикийци да си взема нов японец бих предпочел Субаруто - като качество вече не е това, което беше в добрия смисъл, докато при Тойота май е точно обратното... както и да е, по нашите пътища каквато и нова кола да вземеш ще почне да хлопа и да се чупи още в гаранция, с изключение може би само на Хамър :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaaaaa Krankenstein, не съм съгласен. 3 лета и 60 хил. км чукна мойта и не е мръднала. След подробен оглед в сервиза при смяната на маслото казаха, че НИЩО и няма и ВСИЧКО си е както трябва (при положение, че имат интерес да ме излъжат за да ми вземат $ за ремонт). Моля да не сравняваш чешката машина с "обикновените" возила smile091

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaaaaa Krankenstein, не съм съгласен. 3 лета и 60 хил. км чукна мойта и не е мръднала. След подробен оглед в сервиза при смяната на маслото казаха, че НИЩО и няма и ВСИЧКО си е както трябва (при положение, че имат интерес да ме излъжат за да ми вземат $ за ремонт). Моля да не сравняваш чешката машина с "обикновените" возила smile091

smile027

 

:smt017 И мойта не е мръднала!На 4.5год. и на 75хил.км. основно карана в София! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със мойта съм само 3 години и 5 месеца и САМО 33 хил км., :mrgreen: ама и аз кат вас - не е мръдналааааа. :lol:

 

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, одисеята на японците в САЩ продължава: :mrgreen: http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2916551

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко, правилно си мислиш по отношение на Субару - единствено Мазда и Субару останаха да се сглобяват в Япония. Всичко друго е изнесено по Турция,Англия и Бимбинистан, т.е. отдавна не можем да говорим за "японско качество" при Тойота. Ако се сглобяваха там, съм сигурен, че ония жълтите щяха да компенсират дори конструктивно недомислие с качество на изпълнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.