Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вижте аз какво си имам


skodko

Recommended Posts

предната картинка кърти мивки smile035 :smt017

кажи кой ти направи тениската и .. може ли да получим файлче с щампата smile048 малко да рамножим smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека се казва Андрей, ако не се лъжа беше от Пловдив номерът му е 0888520420.Това отпред е моята Skodka :smt032 , ако искате може да Ви направи и щампа на вашите коли, блузката става за 2 3 дни и може да си поръчате във всички размери. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

41 лв ли или 4 лв ? Нямаше мярка след сумата ... smile021

Ако е 41 лв мога да предложа половин цена , но ако е 4лв ...ще ми е трудно да я доставя .... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

41 лв ли или 4 лв ? Нямаше мярка след сумата ... smile02

Ако е 41 лв мога да предложа половин цена , но ако е 4лв ...ще ми е трудно да я доставя .... smile175

 

 

Можеш наполовина, а и аз, и всеки може, ако вече има щампата като файл ;)

А Skodko предполагам им е дал снимка, която са обработили за да стигне този вед в който е.. И точно този труд ти е половината пари.. поне... Те и в portokal.bg ги правят за 16-20лв. ама трябва да им пратиш добре пипната графика ако искаш да стане хубаво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt004 Бравос....

Ей, получи я най-после, с какво нетърпение я очаква :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравус, хареса ми идеята, а и блузата е станала добре...Аз искам някъде да си поръчам покривало за колата със щампи! Някой да има идея как може да стане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравус, хареса ми идеята, а и блузата е станала добре...Аз искам някъде да си поръчам покривало за колата със щампи! Някой да има идея как може да стане?

Обърни се към фирма за ТИР брезенти или фирма изработваща тенти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравус, хареса ми идеята, а и блузата е станала добре...Аз искам някъде да си поръчам покривало за колата със щампи! Някой да има идея как може да стане?

Обърни се към фирма за ТИР брезенти или фирма изработваща тенти.

 

:smt017 10x!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.