Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пластмасов капак над двигателя


nikistan

Recommended Posts

Здравейте. Въпроса ми е към притежателите на Фабия 1 с код AZE ( и по точно 2002 г.) Имате ли пластмасов капак над двигателя - този с логото 1.4 MPI. В ETKA се оказва, че точно за този двигател не дават да има такъв капак, а в ръководството по ремонт (руското издание) дават, че има :?

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за какво те този капак. Според мен само пречи да виждаш състоянието на двигателя. Според мен това е глезотия smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбирам колегата си търси такъв капак. Ако може някой да му запише серийния номер и той да си отиде в VW и да си го поръча, щом в ЕТ го нямат!!!!

Поне аз си поръчвам частите от VW, a и защото са до вкъщи :mrgreen:

 

за какво те този капак. Според мен само пречи да виждаш състоянието на двигателя. Според мен това е глезотия smile021

Ако имаш очи-рентген, за да гледаш състоянието на двигателя, кората няма да ти пречи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам в предвид при избиване на масло течове на атнифриз. Много добре ме разбираш ! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре ме разбираш ! smile092

:mrgreen: Няма страшно! То има толкова много датчици, че сама ще си покаже, даже преди да е станало късно! Лично на мойта Фабия вдигам капака доста рядко. Правя си профилактики от време на време и оглеждам! ;)

Поздрави \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.