Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Антена Октавия 1


Multiscan

Recommended Posts

Здравейте,

имам въпрос към вас колеги.

Как се сваля антената на Октавията(тази на покрива) ? Мога да я отвъртя до едно положение и след това нищо не става.На Фелицията така я свалям,но тук не става.

 

Мерси предварително.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 години по-късно...

Здравейте. Да не пускам нова тема ще пиша в темата на колегата. Сложих ново радио, но не можем да намерим отзад букса или кабел от оригиналната антена на покрива.

Някой може ли да ми каже пътя от антената на покрива до радиото, за да знаем от къде да започнем и през къде проследяването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен кабела на антената върви след таблото през лявата колонка и от там над левите врати до антената.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за насоката. Проблемът се реши като свалихме първо жабката и старателно прегледахме отзад и намерихме кабела с буксата сврян в една ниша. Сложихме го и всичко си дойде на мастото. Сега се наслаждавам на добро радио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ами отвива се,на резба е.

да ама не - както каза колегата отвива се до едно положение и после може да въртиш до другия ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ама не - както каза колегата отвива се до едно положение и после може да въртиш до другия ден

 

Значи е прецакана резбата...до едно положение..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.