Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 2 покупка


ekbekb

Recommended Posts

Здравейте,

 

Замислям се да взема Октавия 2, 2005г., 1.6 бензин, ръчни скорости, 205000 км. навъртени най вече на извънградско, поддържана от ЕуроТек. Наскоро сменени агренажен ремък, водна помпа. Каско до Август 2010г. Със зимни гуми които общто взето са си за смяна. Лети джанти, CD, 4 въздушни възглавници. Въпросите ми са :

 

1. За какви пари си струва да се вземе ?

2. Какви проблеми бих могъл да очаквам ? Ремонти по окачването, съединителя .... Скъпи ли са ремонтите ?

 

10x за отговорите предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. 14000 лв.

2. Почти никакви . Нормално скъпи ремонти . Окачването е здраво (2005-2006), съединителя ти не е скъп .

Взимай я ! Перфектната кола , можеш да си сложиш и газ , ако искаш дори...

Дано да не е червена ! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За досегашна "служебна" кола ,като знам как ги карат,бих се замислил за цената а и за колата! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай я.Ако знаеш как е карана.Аз днес разбрах че са продали една ОК1 2000год. с доста екстри даже фейслифт за 3000лв ми се къса сърцето smile011 ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. 14000 лв.

2. Почти никакви . Нормално скъпи ремонти . Окачването е здраво (2005-2006), съединителя ти не е скъп .

Взимай я ! Перфектната кола , можеш да си сложиш и газ , ако искаш дори...

Дано да не е червена ! =D>

Айде сега пък?!!!Какво му е на червеното?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За досегашна "служебна" кола ,като знам как ги карат,бих се замислил за цената а и за колата! :-k

Няма страшно, зависи само колко шофьори е имала. Моята Фабия беше служебна и бях супер доволен от нея. Поне е карана повече на дълго и е поддържана както трябва. С други думи е по-добре от нов италиански внос. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карана е от 1 шофьор нормално. Естествено ако се е налагало е настъпвана, но изпълнения като пилене на гуми и тем подобни не е имало :) За цената - за мен си струва да се вземе за 7 - 8 - 9 хиляди. Може и да сам нахален, но в крайна сметка цените на колите са паднали ... Криза ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карана е от 1 шофьор нормално. Естествено ако се е налагало е настъпвана, но изпълнения като пилене на гуми и тем подобни не е имало :) За цената - за мен си струва да се вземе за 7 - 8 - 9 хиляди. Може и да сам нахален, но в крайна сметка цените на колите са паднали ... Криза ... :)

 

Абе то за 5 хиляди още по-добре ! :) Пробвай може да стане ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.autoweb.co.uk/WSCarDetails.asp?cdID=8446695

Абе аз по- евтино от тази не намерих, не че съм търсил кой знае колко, но е с десен волан, а аз такава не бих си взел даже и за 4-5000лв. В немското мобиле и бгаутоскаута са някъде от 6к евро нагоре цените, така че ако колегата иска за под 10к лева, да зачака още поне 1 годинка за тези от края на 2004 или 2005та първите. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми вземи я, щом ти я дават за 8800лева, и после да не забравиш да ни я покажеш. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дават ми я за 8800 лв. така че ще я взема :)

 

И мойта е от 12.2005г.,айде TDI......,ама за тия пари ще я дам след още пет години!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Абе , кви са тия смешно ниски цени !!! :smt0344

Аз мойта след 2 години за 3 хиляди ли трябва да продавам !!!! Ужасссссссссс !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фирмите ги разпродават на тези цини по една или друга причина , просто питам дали да скачам с главата надолу щот ми искат отговор до четвъртък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фирмите ги разпродават на тези цини по една или друга причина , просто питам дали да скачам с главата надолу щот ми искат отговор до четвъртък

 

За тия пари си заслужава,така че скачай! :smt017

Явно някои са го много закъсали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

усмивка с OFF- TOPIC !!!

 

Търся закъсала фирма с "Q-5" -ца на не -повече от 30 000 км , и за не по -голяма сума от 40 клв ...!!!

Ако може да е с дизелов мотор 2,0 TDI - CR ... smile049

smile092

 

p.p. ..." абе , къде са усмивките , бе !!!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета , нещо не сте ме разбрали . Фирмата не е закъсала , обновява си автопарка , но както и да е ...... Става въпрос , че колата изглежда чудесно , потърсих съвет от гледна точка на това как е поддръжката , за да знам да не би след тези 12000 да дам още толкова за ремонт . Иначе имам Форд Мондео и не съм запознат със Шкода , но не съм чул добра дума за сервизите на фирмата Еуратех, това е ако можете дайте съвет ако не здраве да е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

усмивка с OFF- TOPIC !!!

 

Търся закъсала фирма с "Q-5" -ца на не -повече от 30 000 км , и за не по -голяма сума от 40 клв ...!!!

Ако може да е с дизелов мотор 2,0 TDI - CR ... smile049

smile092

 

p.p. ..." абе , къде са усмивките , бе !!!"

Tи не го ли капарира ве?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми трябва кола - тази бих я взел /въпреки че си зависи и от нивото на оборудване примерно/, но категорично бих избягвал ЕТ!

Успех! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.