Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автосервиз Sir Company Казичене - добри тенекеджии


Galliard33

Recommended Posts

Давам координатите на тенекиджийте, които ми оправиха колата преди около година и засега нямам никакви забележки.

Удара беше изотзад и ми беше доста понамачкана ламарината под задната броня, гредата беше 10см навътре, коша за резервната гума даже беше влезъл малко към седалките...Плюс това имах лява задна врата и съоветния калник с ожулване - около 2-3 см бяха влезли навътре (на глухо място, трябва да се издърпа ламарината, отвътре не моге да се изчука).

Та момчетата ми казаха да ги почакам 3 седмици, но после ми оправиха всичко за 140лв, което ми се видя като жълти стотинки пред следващите 150лв на детайл за боя...5х150= 750лв. :(

 

Забележете този сервиз ми прави само изправянето, боята се прави от друг майстор!

 

Сервиза им е малко далече и приемат само със записване (до 3-4 седмици напред), но пък е пълен с маркови коли, който имат нужда от сериозни ремонти - тенекета или изправяне на купе...Изглежда работят със застрахователи, които им пращат колите.

 

Sir company autoservice

София, кв. Казичене

ул. Спас Андреев 14

GSM 0887347408 - Сашо

088734 66 47 - другия собственик

тел/факс 9995840

емейл: sircompany@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.