Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Зимни несгоди


Mirolo

Recommended Posts

Здравейте колеги!Вчера имах инфарктна ситуация.Сутринта неможах да изляза от дълбокия сняг зад блока и реших да отида пеша на работа.Към 10ч съпругата ми се обажда "Ела си бързо,че дървото зад блока падна върху колата". Докато си дойда измислих всевъзможни поражения.Оказах се късметлия понеже не си бях изчистил снега се разминах с една вдлъбнатина на калника и счупено ляво огледало.Не бях в състояние да я снимам с дървото отгоре,но снимах дървото.При такъв удар колата е уникално здрава.Какво да се прави - зима е.

post-3951-138453184575_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с какъв минорен тон си писал, човек си мисли, че в сравнение с твоята трагедия земетресението в Хаити е приказка за лека нощ! Каквото и да е станало - кола е, вие да сте живи и здрави, коли се правят и купуват!!! За пример ти давам моя съдружник, който две седмици кара Супърба без да забележи, че някой така яко го е спраскал отзад, че чак багажника е с луфт 2 см.! smile091 Хич да не ти пука smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е...леко си се отървал....

Кола блъсна дърво....не е новина, но дърво връхлетя върху кола.....това вече е новина.

поздрав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.