Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странно нещо ми се случи днес !!!


niki9110

Recommended Posts

Днес като се върнах от училище запалих колата и когато си направих едно кръгче ми се случи нещо странно при натискане педала на спирачката беше сякаш мекичак и после не се върна до край дали това е от студовете да е замръзнало нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си спирачните маркучи. Може някой да се е сцепил и да хвърлило масълце. Огледай къде има омаслено около спирачните апарати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирачна помпа. Задират гумичките и не може да се върне буталото/или се връща по-бавно/.

Трябва да се сменят гумичките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или направо нова помпа и нова спирачна течност. И моята го е правила този номер, предполагам, че хигроскопичността на спирачната течност и студа спомагат за това явление.

 

Skoda_Estelle: Придържайте се към темата, а забележките за правописа може и на ЛС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова помпа и течност, не ремонтирай!!! Това все пак са СПИРАЧКИ аз бих ги сменил, но ти си знаеш! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.