Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgautozone.bgШкода събор

Намерен ключ от Шкода

amal

Recommended Posts

Колеги,

През 2004 г. си купих Октавия, употребявана от Еуротек на ЛИЗИНГ. Не си спомням коя беше лизинговата компания. Когато минаваш на лизинг, компанията задържа единия ключ от колата, така че ако не плащаш да могат да си я приберат.

Когато изтече лизинга ми върнаха ключа, само че 2 броя. Единия не е от моята кола но това го установих след няколко години.

На моите ключове има тризнаков код, еднакъв и на двата ключа. Скоро разбрах, че направата на един ключ е около 700 лв., затова реших да пиша тук и ако някой има късмет, ще му го подаря. Естествено след като се видим и проверим дали ключа отключва.

Кода на ключа е FAB, но това може да значи Фабия, но на моите ключове не е OCT.

Мисля че комп. беше Интерлизинг. Дано помогна на някой!Адрес: amalinov@abv.bg smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кода на ключа е FAB, но това може да значи Фабия, но на моите ключове не е OCT.

Само да добавя.

FAB пише на ключовете и на старите модели напр. 100S.

Може би това е име на фирмата производител за всички модели.

Колеги, написал съм една двусмислица! Явно от недоглеждане:

Може би това е име на фирмата производител на КЛЮЧОВЕ за всички модели на ШКОДА. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 smile091 smile091

FAB e фирмата,която е произвела ключа!Прави и разни други детайли за Skoda.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благородна постъпка от страна на колегата , поздрави за това , но FAB си е наистина фирмата направила ключа. И на старата ми 120-ка го пешеше и в момента на Октавията ми! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А върху металната част на самия ключ няма ли някакаъв номер - аз на Вентото или на Жужката (в момента не се сещам) имам някакви изрязани цифри?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.