Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Винтчето за бушоните на Фаворит/Фелиция


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги, вчера, както си рових по ел. инсталацията на една фела съм затрил пластмасовото винтче, което държи отдолу платката с релетата и бушоните. Ще съм благодарен, ако някой ми помогне в намирането на ново винтче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби,за винт или за гайка става дума ? Отдолу на капака на формана и фелицията са гайки с пласмасова част.

Нямам я тази гайка ,но мога да ти пиша как да си я направиш,чакам да пишеш ако имаш интерес за това .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, гайка е с пластмасова врътка отстрани, не знам дали ги продават отделно по Шкода магазините, но съм виждал някъде да продават подобни гайки за разни стативи и др. приспособления... в краен случай сложи обикновена крилчата гайка 5-ца докато си намериш оригинална :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата я smile149 оти гейката се вози без билет в жабката ми и смятам да и дам правия път :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.