Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изкупуване на стари части. Имали такова нещо в БГ?


SaiLor

Recommended Posts

Здравейте. Понеже ми предстои смяна на ел. стъклоподемниците на колата се замислих дали няма някоя фирма която да изкопува стари части за рециклиране. Целта ми не е печалба а покриване на част от разходите. Чувал съм че в другите страни това е много стар метод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Здравейте. Понеже ми предстои смяна на ел. стъклоподемниците на колата се замислих дали няма някоя фирма която да изкопува стари части за рециклиране. Целта ми не е печалба а покриване на част от разходите. Чувал съм че в другите страни това е много стар метод.

Има...Примерно ако си сменяш съединител в "Порше - София - Запад" и им върнеш стар оригинален ти го приспадат от цената на новия (което не е малко)...За др. фирми - нали моргите са затова... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде гледах, че изкупуват старите акумуилатори по 10 кинта.

А - принципно в бг е "прието" да ти ги взимат старите части или другия вариант - да ти ги взимат и да ги показват на следващия "клиент", че са ги сменили уж от неговата кола . smile091 . В България сме все пак. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.