Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бояна, НИМ, Първа февруарска среща за 2010


РусенскоВарено

Recommended Posts

Еееей, много народ днес, много колеги, много Шкоди, все хубави при това, че и една Вектра С за цвят и свежест. :mrgreen: Студа и снега не уплашиха никого. smile027 Запознах се с колегите masterOne и dimitarzaharinov, събрахме се и обичайните заподозрени, които идват на НИМ. :D Децата, мойто и Мишовото, се наиграха и надивяха, а Гената ни показа, че Шкода вгражда фабрични навигации и 7-инчови дисплеи в своите модели серийно още от 1994 г. :mrgreen: Не вярвате? Вижте сами: ;)

 

017305253.jpg

 

Ето и останалия материал от срещата, приятно ви гледане:

 

Първа февруарска среща за 2010

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, даже блондинки карат "ШКОДА"/Green_Witch нищо лично/. Това означава, че може да се кара от всеки.

 

Супер среща сте си спретнали. Да се надяваме, ча за националната няма да изгубите интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се засягам ни най-малко. Не случайно лично си направих ето това и собственоръчно го лепнах (за съжаление черно-бяло) на задното стъкло. За да са наясно хората, че съм способна на непредвидими маневри. smile091

 

Много приятна среща се получи. Следващия път се надявам да е още по-хубава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво ! Секта сте си ! :smt017 А таз Лауринка на masterOne (ако не се лъжа) направо радва окото. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Супер среща сте си спретнали. Да се надяваме, ча за националната няма да изгубите интерес.

Няма място за притеснение. По-голямата част от хората, които можеш да видиш на срещите пред НИМ посещават и събора. И не само това, но и пътуват заедно, в колона. Даже правим междинно плюскане на скара на Български извор. Както Пламен (PVV) е отбелязал - секта сме си smile049

 

Green_Witch - 120-ката работи като часовник бре smile117

 

Ице - както винаги си №1. А коментара под снимката на колата на Гената кърти smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна среща се получи. Следващия път се надявам да е още по-хубава :)

 

 

със задължително ходене до копитото smile021 smile021 smile021

 

хахахахаха най-фалшивия диск на планетата:

http://podw.snimka.bg/friends/nim-boyan ... 6.17305240

радвам се че поне привлича внимание в колата ми \:D/

 

 

 

ето моите снимки

http://thunderbolt.snimka.bg/automobile ... -10.471035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна среща се получи. Следващия път се надявам да е още по-хубава :)

 

 

със задължително ходене до копитото smile021 smile021 smile021

 

Тъй, тъй. :smt017 Късно се сетихме тоя път и основно за това не стана smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина се радвам че се запознахеме! Дано следващият път времето да е по-хубаво, та да вземем да зарходим тез летящи стрели...

Аз пък мога да се похваля, че си имам вече стикер на клуба!!! Незнам дали ми се стори ама на връщане колата беше някак по-бърза.....от стикера ли :-k ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на т'ва вече му се вика исктинска Шкода среща. Имали сте гости от чак от Чехия! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@masterOne, стикера качва конете, в това спор няма. :D

 

аз доколкото разбрах не просто качва ами умножава коне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@masterOne, стикера качва конете, в това спор няма. :D

 

аз доколкото разбрах не просто качва ами умножава коне

Ебати интелигентния стикер ! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@masterOne, стикера качва конете, в това спор няма. :D

 

аз доколкото разбрах не просто качва ами умножава коне

Ебати интелигентния стикер ! :-k

А ти знаеш ли колко съм се мъчил да го направя? Да е универсален за всички мотори - от карбуратор до помпа-дюза :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се засягам ни най-малко. Не случайно лично си направих ето това и собственоръчно го лепнах (за съжаление черно-бяло) на задното стъкло. За да са наясно хората, че съм способна на непредвидими маневри. smile091

 

Много приятна среща се получи. Следващия път се надявам да е още по-хубава :)

Споко за този стикер става въпрос, а че и клубния качва конете също е вярно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа,следващия път идвам ,не стига че ме няма на нито една снимка,ами и много хора не познавам,на всичко отгоре и коне ми трябват.

Ице евала за снимките ,ма нещо липсвам бе брат. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги по-полека с хвалебствията, че ще вземат и от другите авто форуми да го искат тоя стикер и ръководството ще трябва да вдига цената.

 

От Дилърския отдел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа,следващия път идвам ,не стига че ме няма на нито една снимка,ами и много хора не познавам,на всичко отгоре и коне ми трябват.

Ице евала за снимките ,ма нещо липсвам бе брат. :-k

 

Васкоооо, ти си жив? Въх!!!! Липсваш зер - то не мое само бачкане и Берковица, требе и по срещи да одиш. ;) Добре, че се яви, щех да слагам подписа с пилето пак, ега се сетиш за нас. :D Айде, чекам те на 21.02 горе наличен, да ти направим една ууубава първа фото-сесия за тая година. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как и кога си определяте срещите на НИМ че искам и аз някой път да дойда да се запозная с някой че до сега не съм ходил на сбирки на Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.