Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чуденка! О1


edgecrusher

Recommended Posts

Това е така, не отричам. Но не всеки е твърдо решен да си чипосва колата или да и прави каквото и да било подобрения. На мен ми трябва прилично вървящ автомобил, който да ме вози, а не да печеля гонки. Ако някога ми прищрака за "подсилване", може и да го направя, но като цяло имам намерение повече да карам и по-малко да мисля къде, какво и как да пипна, за да изцедя още малко добичето. Предпочитам не "да има потенциал", а да има наличен ресурс в момента. Въпрос на избор. smile159

Ако изпадне добра оферта и за по-малкия ДВГ, може и да си променя мнението. Засега, обаче, то е такова.

 

Поздрави! smile027 smile027 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да кажат колегите с AHF-те колко точно данък плащат, ще се радвам да науча предварително. smile027

 

Всеки град данъка е различен за едни и същи киловати

 

За Пловдив AHF 110коня някъде към 130 + лв. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Модератора с червената колица,дето се прави че не вървяла е с такава :mrgreen:

...

 

Ама аз съм си със 90 коньовите дюзи ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Модератора с червената колица,дето се прави че не вървяла е с такава :mrgreen:

...

 

Ама аз съм си със 90 коньовите дюзи ....

ама си с голямко за 90ка турбо.Ако агр-а става след чип на 117коня,твойта става към 130
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Модератора с червената колица,дето се прави че не вървяла е с такава :mrgreen:

...

 

Ама аз съм си със 90 коньовите дюзи ....

ама си с голямко за 90ка турбо.Ако агр-а става след чип на 117коня,твойта става към 130

 

smile117 Говорете ми говорете !!!

 

П.С. PRR можеш ли да ме насочиш към клиповете от Междене с твоята кола,че си спомням че съм гледал ама искам да опресня малко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=jmHNBUIk_sg&feature=related

 

За да видиш останалите пише в YouTube "междене skoda".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...По VIN нищо не можеш разбра...

 

Може, може smile027 В този декодер на мен ми показва по VIN колко киловата ми е колата.

http://igorweb.org/vindec/Default.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте колеги. Оглеждам се и аз за някоя О1 тди комби и попаднах на следното:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Ако може да споделите мнение дали си заслужава , забелязах че е 90 кс

Благодаря предварително smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забелязах че е 90 кс

smile126

 

Н а обявата пише че е 110 коня :-k

 

иначе ми се вижда странна цена за тези километри.....макар и комби !!!!! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90 коня е. Именно тая обява ме накара да пусна темата. Иначе, така и не стигнах да я гледам тази Октавия (взех си друга от Враца smile001 ).

Обърни внимание как е изтъркан (или избелял) волана на едната снимка. Може и да е само от стоене на слънце, но на мен ми се видя съмнително, както и разминаването на конете - обявените и фактическите. Иначе цената е ОК, а километрите не са толкова със сигурност. Успех в търсенето! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,километрите не са толкова със сигурност.Колата е възможно да е удряна и правена защото задницата и е от преди фейслифта,предницата е след.Цената си е като на преди фейсова Октавия с нормално оборудване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по стоповете се различават най лесно-на по новите има две бели ленти,а на тези преди фейса е една. има разлика и в задните брони-едните са цели,а другите на две части-долната от черна,а горната в цвета на купето.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с лентите не е ли за хечбеците? Аз за комбитата питам. Там май няма разлика в стоповете. Иначе, да, бронята на моята е цяла с цвета на купето, а на тази червената е от две части. Благодаря, колега! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.