Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бас каса


Recommended Posts

Иам въпрос маняци :) Радиото ми е original Shkoda stream там а у без mp3 само cd чете ... както и да е дали ще поддържа баскаса blaupunkt + усилвател blaupunkt gta 460 ;)

 

аи разбирачите в действие smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блаупункт въобще не си купувай, за същите пари има по добри решения. Говоря за суб-а, усилвателя става като за парите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е мерси за съвета ама ги зех от един авер ;) имам ги въпроса е дали ше стане филма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си отделен раздел за подобни въпроси. Много хора правят като теб първо купуват после питат, защо така не знам. :) След като вече имаш бокс с говорител и усилвател, да "ще стане филма" но ще ти е нужно нещо такова 1343086G.jpg

така като плеъра няма никакви изходи за усилвател. И по добре отиди при някой който разбира за да не повредиш нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е мерси за съвета ама ги зех от един авер ;) имам ги въпроса е дали ше стане филма

 

Филма ще стане, но дано поне пари да не си давал за тях ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-1220-138453180671_thumb.jpg

може и да греша,но си мисля,че таз кутиика е за да се ползва изхода от крайното стъпало на CD-то и да го намали до стойности подходящи за входа на усилвателя.

 

п.п.има ли загуба на качество на звука ,когато се използва този преобразувател?стрима има ли изход ниско ниво?може ли да се изкарат изводи от входа на крайното стъпало и въобще има ли смисъл?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммм :) марвел я дай инфо каква е тази джаджа

Има я във всеки магазин за авто аудио.

@esto Точно това прави преобразува високото ниво в случая от стрийма в ниско за да може да се подаде към усилвателя. Да има влошаване на качеството но ако ще се ползва само за бас не е проблем. За жалост стрийма няма изход ниско ниво, има възможност да се извади но качеството ще е същото като с този "crossover" и според мен няма смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако нее късно защо не погледнате за усилвател които може да поеме сигнала директно от изводите за говорителите така има значително по малко загуби и изкривявания

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То решения много но колегата е писал, че нещата са взети вече. Освен това плеъра като подава изкривен сигнал какъвто и усилвател да му сложиш картинката ще е една и съща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.