Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia III


Biohazard

Recommended Posts

  • 2 месеци по-късно...
  • 1 месец по-късно...

 

Това го гледах преди две-три седмици - 3D видео някакво. Стоповете й са като на мондеото, а фаровете, като на мазда... Просто някаква простотия на някой без работа :D

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, клипчето все пак има и нещо хубаво в себе си - музиката за фон, една от любимите ми е. Даже първия път като го пуснах да го гледам беше без звук, че вървеше една друга песничка, но като видях надписа: Music Mobi / Extreme ways и спрях фоновото озвучаване и пуснах клипчето отначало, ама вече със звук.

 

Иначе ето още фотошопски изпълнения по темата "Шкода в бъдещето": :mrgreen: Поглед към новата Octavia

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, това странното, приличащо на рено със зеленият фон от фейслифтката, може би, малко ми харесва. Не ги бях гледал тези. Иначе музиката от клипа е готина, харесва ми, да. И аз не я бах чул...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

А, що мислиш така, Аньо, четеме си го редовно, даже сме си пуснали и абонамент..... smile001 smile027, загледай три мнения преди твоето:

 

Заглавие: Octavia III

 

Иначе ето още фотошопски изпълнения по темата "Шкода в бъдещето": :mrgreen: Поглед към новата Octavia

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

А, що мислиш така, Аньо, четеме си го редовно, даже сме си пуснали и абонамент..... smile001 smile027, загледай три мнения преди твоето

 

Ааа извинявам се тогава! :oops: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Атака :smt017 много е красива

тя прилича повече на оригинала -тоест Октавия 2 ПРЕДИ ФЕЙСЛИФТА.Добре че се сетиха навреме да се откажат от китайските фарове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия дизайн на Шкодите е супер,мечта ми е да видя Vison D WRC,но батковците от VW няма да дадът да се появи такава кола,че ше отнесе Полото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

На мен ми харесва определено. Точно нещата, които не харесвам в мойта, тук са оправени, поне във визията на муцуната. Излъчва лека агресия и характер. Вътре не се съмнявам, че ще добра като дизаин, дано само не пестят от материали, че си тия тенденции напоследък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Днес ме притискаше по магистралата една О3, не разбрах с какъв мотор, понеже не беше обозначена. До 170 добре се държеше smile035 , после аз се отказах, понеже бях с чужда кола и не исках да издевателствам над нея smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва определено. Точно нещата, които не харесвам в мойта, тук са оправени, поне във визията на муцуната. Излъчва лека агресия и характер. Вътре не се съмнявам, че ще добра като дизаин, дано само не пестят от материали, че си тия тенденции напоследък...

 

+1

 

Аз обаче чакам комбито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

Аз обаче чакам комбито

 

К'во му чакаш на комбито - в ЕТ е пълно с комбайни О3 (миналата седмица имаше 2-3 - отзад на паркинга имаше 2...) :) Ти да не говориш за RS случайно?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.