Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia III


Biohazard

Recommended Posts

Отварям темата защото времето тече и идва третото продулжение на Octavia. Взеха да се пускат вече снимки и дискусии в нет-а. Естествено нищо още не е ясно около новата Octavia, но снимки,скици и примерни екземпляри нелипсват. :) Та ето и някои от тях:

 

http://www.autoblog.it/post/24978/skoda ... enerazione

post-1063-138453180364_thumb.jpg

post-1063-138453180369_thumb.jpg

post-1063-138453180374_thumb.jpg

post-1063-138453180377_thumb.jpg

post-1063-13845318038_thumb.jpg

post-1063-138453180383_thumb.jpg

post-1063-138453180386_thumb.jpg

post-1063-138453180389_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната снимка не знам що, ама много ми бие на Инсигния.. :-k

 

Ако е такава,Юли много ще се зарадва! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, тъмън си бях решил още 10 години поне да си карам 1-чката, а сега с тия снимки ще вземете да ме накарате да почвам да спестявам за Октавия 3 :)

 

Много хубаво изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VALDES, абсолютно прав си smile027 Според колите които съм виждал като продължения, наи-малкото фарът няма да е толкова голям колкото на О2 FL, а нещо по-малко и по-модерно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VALDES, абсолютно прав си smile027 Според колите които съм виждал като продължения, наи-малкото фарът няма да е толкова голям колкото на О2 FL, а нещо по-малко и по-модерно. :)

хахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Първите две снимчици - хууубави. =D> А дано да има такава Шкода, па дали ше е Октавия, не е важно. ТретиОт фотУс убачИ :-k - бе мнооо прилича на тоз, само дет стоповете са от Октавия. :mrgreen:

 

Мерси за инфото и снимките, Мите. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седана е невероятно красив. Дано стане реалност.

 

Че то отвсякъде си е ... аВди smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея красавици на снимките, кат ги гледам са с междуосие почти 3 м, докато О2, Голф 5 и Голф 6 са с междуосие точно 2,578. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да не разводнявам рездела, пускам линк и на няква идея за плосък superb, наречен (малко пресилено) fastback... но това не е официална разработка на skoda, просто си творят хората без работа:

http://news.auto.cz/nove-modely/skoda-s ... tback.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Нови снимки на нова Skoda се появиха в интернет пространството.Предположенията са за новата Octava или ново поколение Felicia.Ето и статията на чешки

 

http://www.auto.cz/skoda-felicia-octavia-aentry-53328

post-1063-138453268602_thumb.jpg

post-1063-138453268606_thumb.jpg

post-1063-13845326861_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.