Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Борд компютъра ми напомня за смяна на маслото


sauro

Recommended Posts

Значи вече си смених маслото и всички филтри, малко по рано от предвиденото и сега започна да ми излиза надпис на борд компютъра "SERVICING AFTER 800 KM" нещо такова мисля че беше надписа. Та въпроса ми е как мога да го махна и ли да го настроя след колко километра пак да ми го изписва. Това което ми изписва предполагам е напомняне че колата трябва да се обслужи.

 

 

ПС: колата ми е с Maxi dot display , ако има това значение

 

ПС2: да не е с VAG-COM да се прави това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са ти занулили брояча. Ако си на фиксиран интервал съм чувал, че няма нужда от VAG-COM, но нямам идея как става номера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След смяната на консумативите не са ти нулирали компа. Трябва ти VAG-Com за целта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След смяната на консумативите не са ти нулирали компа. Трябва ти VAG-Com за целта.

ясно . и аз така предположих. мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако използваното масло не е LongLife, може да се нулира и от таблото - http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... p?p=100584

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.