Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане от нов потребител


gen4o_40

Recommended Posts

Здравеите колеги, smile056

аз съм нов член към вашия клуб и ви поздравявам за това че управлявате и притежавате марката "Шкода" .От десетина дни вече и аз съм собственик на Шкода фабиа 1.9 SDI 2001г smile152 Та за това имам молба, smile012 ако на някой му се пише нека помогне, примерно от каде да си купя по евтини но и качствени консумативи,трябва ли да направя промивка на двигателя преди да сменя маслото и др. такива подробности за което предварително благодаря на всеки. smile126 Иначе за сега ми харесва колата малко я няма от към екстри (предни ел.стъкла,ел.огледала и климатик) ама колкото толкова дано да върви без проблеми пък другото не е болка за умиране.

Успех на всички и приятно и безавариино каране.Ако някой реши може да ми пише и на meil gen4o_40@abv.bg smile027 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремък+ролки+водна помпа си вземи от Еуратек, че е по-сигурно. Масло клас 10W40, VW 505.00. Промивка на двигателя, ммм не знам, ако е от Италия може би е добра идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

масло Castrol MAGNATEC Diesel 10W40

за промивка има добавки за почистване,сипват се преди да се смени маслото двг работи 5 минути (на празен ход) и маслото се сменя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги, smile056

аз съм нов член към вашия клуб и ви поздравявам за това че управлявате и притежавате марката "Шкода" .От десетина дни вече и аз съм собственик на Шкода фабиа 1.9 SDI 2001г smile152 Та за това имам молба, smile012 ако на някой му се пише нека помогне, примерно от каде да си купя по евтини но и качствени консумативи,трябва ли да направя промивка на двигателя преди да сменя маслото и др. такива подробности за което предварително благодаря на всеки. smile126 Иначе за сега ми харесва колата малко я няма от към екстри (предни ел.стъкла,ел.огледала и климатик) ама колкото толкова дано да върви без проблеми пък другото не е болка за умиране.

Успех на всички и приятно и безавариино каране.Ако някой реши може да ми пише и на meil gen4o_40@abv.bg smile027 smile159

Сега ако , си напишеш и от къде си , ще си златен! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има значение. Защото ако някой колега те посъветва да отидеш в ЕТ в Горна Оряховица, няма да ти е много близо. Полетата в профила ти все още не са задължителни, но попълването им би улеснило за в бъдеще както теб, така и хората, от които очакваш отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тр.да го направите задължително отбелязването на местоположението при регистрацията

И аз това бях казал,но Роската ме заяде навремето.

Не мога да разбера от какво се притеснявате да не си попълвате "местоположението"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
... Полетата в профила ти все още не са задължителни, но попълването им би улеснило за в бъдеще както теб, така и хората, от които очакваш отговор.

А кога ще станат? И гараж също. Има ли някаква идея? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тр.да го направите задължително отбелязването на местоположението при регистрацията

Аз , съм за с две ръце :smt017

 

PRR: Придържайте се към темата! По въпроса с профила си има отделна тема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.