Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Махане на винетка


frass

Recommended Posts

С най-обикновен сешоар за коса нагряваш винетката отвътре и я отлепяш без затруднения. Останалото тук-там лепило се маха и с препарат за миене на прозорци.

Точно преди 10 мин. извърших процедурата и на двете коли... Отне ми 5 мин.

 

Едит: Извинявам се за горния пост, но просто няма опция да го изтрия... :oops: :oops:

 

pow: Аааа, що да няма, има, ай готово! ;) Утре опъвам удължителя до колата и почвам да суша стикерите от 2009 и 2008. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обдухване със сешоар, после ако има остатъчъци с парцалче със спирт. Мойта я махнах с шпатулката за стъргане на скреж от стъклото, ама беше джелатска работа :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие колите по апартаментите ли си ги държите? Как го правите тоя номер със сешоара? smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие колите по апартаментите ли си ги държите? Как го правите тоя номер със сешоара? smile168

 

В гараж подозирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие колите по апартаментите ли си ги държите? Как го правите тоя номер със сешоара? smile168

 

В гараж подозирам :)

 

 

Правилно подозираш smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие колите по апартаментите ли си ги държите? Как го правите тоя номер със сешоара? smile168

 

В гараж подозирам :)

Ми аз понеже съм в апартамент, започнах да си представям как си вдигам колата с лебедка до 6-я етаж, за да й махна винетката.... веселба smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако и мойта седеше в гаража сигурно нямаше да го има този проблем. На тея жеги през лятото едно лайно от чайка ми спече лака и боята на единия калник, закарах я на автомивка без да усетя че има такова нещо и падна една люспа боя 2/3 см (тоя калник беше боядисван в ЕТ, т.е. в бояджийницата дето я използват, смятам да не ходя повече там), представям си винетката как се е споила с джама на тея температури.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, те у Софето гълъбите са културни - цвъкат през шибедаха, за да не цапат лака smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, те у Софето гълъбите са културни - цвъкат през шибедаха, за да не цапат лака smile004

 

Айде да пратим малко чайки на обучение по култура и етика, на обменни начала :D

Хубаво, че от Алианс ми признаха щетата, писах че е от количка от Пикадили. А като ми даваха възлагателното писмо казаха да си храня чайките с варена риба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

:arrow:

Здравейте колеги,

Да попитам стикерите за пасивна маркировка които "Алианс" слагаха преди на застрахованите при тях автомобили лесно ли се махат от страничните стъкла или е пак някакво усилие като с винетките? Че моите вече две години си висят старите стикери, те нали премахнаха пасивната маркировка :)

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tihoslav, съвсем лесно се махат ;).

 

off: На мен пък като си подновявах през юни 2009 каското ми дадоха стикери в Алианц :-k.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tihoslav, съвсем лесно се махат ;).

 

off: На мен пък като си подновявах през юни 2009 каското ми дадоха стикери в Алианц :-k.

Я виж ти-озадачаващо, на моите пише Алфа марк тва беше фирмата за маркиране към алианз, аз си поднових каското през декември 2009 и нищо не са ми давали, нито са ми подменяли стикери?! те нали го премахнаха това нещо още като беше лизингова към еуратек колата ми го казаха служителите там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.