Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Kолеги, какво става с форума.....


mihael nikolov

Recommended Posts

Господ да ги прости! Измряха!

Да не си натиснал случайно "Маркирай темите като прочетени", горе в дясно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От два дни е така, и като че ли някои теми не ми ги показва във Виж нови мнения въпреки че има нови постове, но не съм сигурен. Някой има ли го този проблем? :?

 

п.с. не ме е изхвърлял форума, седя си логнат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен всеки ден темите са ми активни.

А тази тема е за всеки за всичко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук, във "Фабиа" не й е много мястото на тази тема, моля съобразявайте се с разделите на форума...

 

Повечето форуми, когато им правят ъпдейт, обикновено ги затварят за ден/два/седмица... Може след това да са били перфектни (почти), но потребителите са лишени от достъп за не малко време. Тук до сега такова нещо не е имало. Винаги съм се старал форума да прекъсва максимум минути (докато тече ъпдейт на базата и основните системни файлове). Но пък това изисква и известна толерантност от ваша страна, ако някои дребни неща не сработят веднага. Не съм опрял до това, но до сега май никой не е казал "супер, колко бързо стана, пак сме едни гърди пред другите", с изключение на няколко колеги, но пък ако нещо дребно не е в час - веднага се забелязва :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle, извинявай, не съм разбрал, че е имало ъпдейт на форума. Най-вероятно и другите колеги не са усетили. Явно е станало светкавично, за което благодаря. Просто помислих, че проблема е в моя телевизор.

Наздраве за екипа на форума smile159 и още веднъж извинявай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ядове бе хора :P Важното е да вървим напред и да се развиваме като форум и общество все със същите бързи темпове (а защо не и по-бързи) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линка за показване на активините теми работи, пробвайте го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.