Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задно окачвана на шкода 120


epihin

Recommended Posts

Здравей те колеги имам един проблем със задните колела като ги погледнеш отзад стоят затворени на вътре смених пружините със чисто нови шкодови и пак същия проблем какви пружини да се сложат за да се изправи проклетата задница дайте съвет ако знаете нещо ](*,) ](*,) :-k :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за този разкрач /---\ ,проблема не ти е в пружините, а в носачите! Смени тях и ще видиш корена разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за този разкрач /---\ ,проблема не ти е в пружините, а в носачите! Смени тях и ще видиш корена разлика.

ако е с мокрото няма да помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко офф от темата, но моето окачване с този разкрач... /---\ има ли недостатък в това ...понеже на мен си ми харесва така...какво би заминало първо при това положение, ако не е заминало вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че колегата говори за този проблем \---/

Според описанието и аз мисля, че е така. Но това е рядко срещано положение/с оригин.пружини/.

Предполагам, че при мокро окачване, всичко си зависи от пружините.

 

малко офф от темата, но моето окачване с този разкрач... /---\ има ли недостатък в това ...понеже на мен си ми харесва така...какво би заминало първо при това положение, ако не е заминало вече...

 

Двигателя и скоростите "падат" по- ниско - в същност- цялото купе отзад.

Тампона на надлъжния носач към купето се натоварва/усуква/ повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.