Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

къде да монтирам баластите?


Storm

Recommended Posts

здравейте, взех си ксенон и сега се чудя къде да монтирам баластите... :?:

споделете, ако не е тайна, къде са ви ги монтирали (къде сте си ги монтирали) :-k

 

забравих да уточня, за О1 TDI става въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, взех си ксенон и сега се чудя къде да монтирам баластите... :?:

споделете, ако не е тайна, къде са ви ги монтирали (къде сте си ги монтирали) :-k

 

забравих да уточня, за О1 TDI става въпрос

На "рога" зад фара . smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз мойте ксенони сам съм сиги монтирал и съм ги сложил под фада там има место за по 2 баласта от всяка страна и то от големите

за целта съм свалял и двата фара на земята и отделно като ги свалих ги разглобих и им изчистих и рефлекторите /доста чернилка махнах от там/

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не те разбирам...на какво казваш "рога" :oops:

снимчица можеш ли да дадеш?

Металната греда зад фара,ама снимки на това време не обещавам.Ако искаш мини да ти дам дисплея и ще погледнеш. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, взех си ксенон и сега се чудя къде да монтирам баластите... :?:

споделете, ако не е тайна, къде са ви ги монтирали (къде сте си ги монтирали) :-k

 

забравих да уточня, за О1 TDI става въпрос

 

Два баласта са ми под ламарината на предната маска (т.е. отстрани на механизма за заключване на предния капак - от лявата страна като гледаш към колата) и два са боднати на акумулатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, колеги!

Какъв размер са крушките на фаровете на Октавия 1 ?

Мисля че са Н4 ама не съм сигурен!

Благодаря предварително! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.