Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

неро вижън


bega4kata

Recommended Posts

колеги ,записвам двд клипчета на 1 двд диск,но при възпроизвеждането след което и да е започва да възпроизвежда не следващото,а първото

пускам първото,като свърши автомат.започва от начало

пускам пак първото,с некст бутона преминавам на 5-то примерно и като свърши пак автоматично започва първото

изнервих се доста,ако има запознати с тази програма да ми кажат къде да бъзикам,ще съм благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, нямам го Вижъна в момента инсталиран, по спомен като стигнеш до записването на готовия проект (след като си добавил клиповете и т.н.) имаше бутон "MORE", отваря допълнително меню и имаше такива опции да плейва автоматично следващия фаил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега потърсих в гугъла, намерих няколко ръководства за различните версии на Вижън, ако искаш дай един e-mail да ти ги пратя.

 

п.с. това дето ти го писах е за Вижън 4 (което е вградено към Неро версия 7), не знам дали ще ти помогне, старо е. Ти с коя версия си?

 

би трябвало да след като натиснеш "MORE" бутона да ти излезе меню с "When finished playing a

title" с три опции : Play next title, Switch to menu и Loop Title, трябва да дадеш play next title

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега до колкото разбирам проблема ти е още в едитването.Може да пробваш някоя друга програма и после да си запишеш като обикновен video диск! Ако си заинтересуван пиши ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май намерих откъде става номера. Даваш make DVD-Video, добавяш фаиловете с Add Video Files, даваш Next и стигаш до екран Edit Menu, дотука ясно (пиша това да не би да правя нещо различно). Оправяш си менюто със заглавията, после горе в дясната половина на прозореца има два бутона Templates и Customize, щракаш на Customize и излиза това от картинката. Цъкаш на стрелкичката на Disk/Project и избираш от менюто Play next title. После Save, Next Next и печеш диска. Дано да е от това.

post-4435-138453176639_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не гледай кви музики съм записвал, туй е от харда на сестра ми, на мене нещо не ми понасят тея черните :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо,да smile126

безкрайно ти благодаря

стана smile152

имам много да те черпя,благодаря ти за отделеното време и помоща

ей за това обичам този форум

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.