Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgautozone.bgШкода събор

Търся мнение за Йети

georgadams

Recommended Posts

Здравейте. Има ли някои колега със закупено Йети, да изкаже мнение? Интересува ме бензиновият модел 4х4 160 к.с. smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цък и пак цък :mrgreen:. Мисля, че и VALDO беше споделил някъде мнение за Йети, ама не можах да го намеря smile049.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....Мисля, че и VALDO беше споделил някъде мнение за Йети, ама не можах да го намеря smile049.

Мдааа, правилно мислиш, Гога. ;) Ей ги вчепетленията :mrgreen: на VALDO:

Та днес бях на тест драйва на описаните от теб автомобили.В момента пътуват или вече са пристигнали в Стара Загора,където Dimon ги очаква!

Разбира се най-интересното което можеше да се покара беше черен Superb 3.6 4x4 с 6ст.DSG!!!Върви страхотно и въпреки проливния дъжд,високата скорост и завоите по които го карах се движеше все едно е на релси!4x4 така добре се справя,че не забелязах задействане на ESP!!!

Другото което покарах беше Yeti с 1.8 ТSI и Scout FL с 2.0 ТDI-PD.Yeti-то на същия завой, на който минах със Superb-а не посмях да го настъпя толкова,не че и той не е с перфектно поведение на пътя!Пробвах и да го изтормозя на лек оффроуд и спрях на място където и предните и задни гуми са в дупки с много кал и вода.Нарочно му подадох повече газ да видя как става прехвърлянето на въртящия момент от предните на задните гуми - е става както са го описали "за части от секундата".След като видях как се спрявя Yeti,Scout-а си позволих да го вкарам в една отсечка,която беше на границите на възможностите за преодоляване от автомобила!Е не очаквах че ще се справи без проблем!Даже голямата кал,в която го вкарах не го затрудни,с изключение на леко занасяне в страни.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във февруарския TopGear има цяла статия за Yeti. Общо взето го хвалят: стабилна кола със странни форми, направена като за българските пътища.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.