Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на джойстика за управление на чистачките


drank

Recommended Posts

Здравейте, колеги

 

VAG-COM-а ми каза, че управлението на чистачките ми е дефектирало и смятам да го сменя с ново. Тъй като планирам сам да извърша тази операция, бих искал да попитам дали има някакви особености при разглабянето (сглабянето) на волана и свалянето на джойстика. Допълнително ме интересуват следните неща:

 


  1. [*:257r5zzi]Може ли да се разглоби волана без да се изключва акумулатора? Питам, защото ако не греша, като изключа акумулатора и след това ще трябва да въвеждам кода на радиото, а аз не го знам.
    [*:257r5zzi]След като сглобя нещата обратно, ще се налага ли някаква допълнителна намеса с VAG-COM-а (обучение на модули и т.н.)?

Ако някой се сеща за нещо допълнително, за което трябва да внимавам, моля да го сподели. Благодаря ви предварително.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се налага въвеждане на код за радиото, компа сам си го познава. Ще ти светне жълта лампа за сервотроника която ще изгасне след няколко завъртания на волана, и ще трябва да обучиш комфорт модула на ел. стъклата, което става с 2-3 смъквания и дигания от край до край, и ще си занули дневния километраж. Това е няма нищо страшно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.