Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фелиция 1.6 инжекция 2000г


lionews

Recommended Posts

Имам следния проблем

Вчера колата си ми вървеше както трябва, прибрах се всичко нормално.

Днес пробвам да е запаля - пали но за някакви секунди и гасне и така постоянно.

Мъчих се доста време на пръв поглед всичко е наред няма влага никъде. Викнах един приятел и според него е изгорял комутатор

Може ли да е от него или има и други причини поради които може да става така?

Най интересното е че не е толкова студено все пак в пловдив сега е около 6 7 градуса значи не е от студа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е комутатора, ако изгори не можеш да запалиш. Ама така по форума трудно ще открием причината...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем

Вчера колата си ми вървеше както трябва, прибрах се всичко нормално.

Днес пробвам да е запаля - пали но за някакви секунди и гасне и така постоянно.

Мъчих се доста време на пръв поглед всичко е наред няма влага никъде. Викнах един приятел и според него е изгорял комутатор

Може ли да е от него или има и други причини поради които може да става така?

Най интересното е че не е толкова студено все пак в пловдив сега е около 6 7 градуса значи не е от студа

колега и аз съм от пловдив, със същият дерт.

viewtopic.php?f=6&t=17500

За утре съм се уговорил да ме изтеглят до "люси"на сточна гара (по-точно до военна болница). ще пиша какво е излезнало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е комутатора, ако изгори не можеш да запалиш. Ама така по форума трудно ще открием причината...

 

Но тя пали за няколко секунди и тогава гасне. Пробвахме с свещите и дава общо взето ток когато си иска , но това може и също да е от компа че се лъже незнам???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз съм от пловдив, със същият дерт.

viewtopic.php?f=6&t=17500

За утре съм се уговорил да ме изтеглят до "люси"на сточна гара (по-точно до военна болница). ще пиша какво е излезнало

 

Няма да се учудя, ако горивото ви е бензин/вода 50/50... Ако е така - някаква добавка може да пооправи играта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз съм от пловдив, със същият дерт.

viewtopic.php?f=6&t=17500

За утре съм се уговорил да ме изтеглят до "люси"на сточна гара (по-точно до военна болница). ще пиша какво е излезнало

 

Няма да се учудя, ако горивото ви е бензин/вода 50/50... Ако е така - някаква добавка може да пооправи играта...

колега при мен излезнаха свещи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно е в момента че маистора днес ми каза че може да е от ключа защото вътре всичко си работи, а в ключа няма никакви чипове и прочие само една батерия и една лампа какво може толкова да има в този ключ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да си кажа и аз. много малко разбирам от коли, но имам една шкодичка и от опит зная това-онова.

как са ти оборотите, след като запалиш? стабилни ли ги държи или играят нагоре-надолу?

ако НЕ са стабилни, може да е от стъпковото ти моторче.

на мен така ми гаснеше - запаля и оборотите почват нагоре-надолу - леко, не с голяма амплитуда, но като паднат надолу и гасне.

сменях масла, филтри и незнам си още какво.

оказа се, че се е затлачила клапата на това моторче - от нагар от газовете. почистиха ми го и всичко тръгна - ток и жица.

това от мен, дано да ти е от полза.

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.