Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов притежател на Шкода Фабия 2 !


dlmarto

Recommended Posts

Здравейте на всички, разглеждах форума доста време и адски много ми хареса и реших да си направя регистрация :) Значи преди около 3 седмици спечелих чисто нова фабия 2 1.2 бейсик много ясно :) Та въпроса ми е какъв е разхода понеже на мен ми се струва доста голям, не знам дали е от това че последните дни е много студено и работи доста време на "смукач" или проблема е че двигатела още се разработва и има по голямо триене.

Благодаря предварителни на отзовалите се smile195

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито smile035

 

# Максимална скорост - 155 km/h

# Ускорение 0-100 км/ч - 16,5 s

# Обем на резервоара - 45 l

# Разход - градско - 7,8 l/100 km

# Разход - извънградско - 4,8 l/100 km

# Разход - комбиниран - 5,9 l/100 km

 

a отностно двигателя мисля че са разработени още в завода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и добре дошъл в клуба

абе не са разработени,но не очаквай да и падне разхода като се разработи,просто сега е студено и е норм.малко повече да гори

от къде я спечели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спечелих колата от фирма Networx-BG, това е най-големия интернет доставчик за град Русе. Имаше томбола по коледа в която участваха всички потребители на фирмата и така :) изтегли ли са мен.

Относно разработката разбрах че е около 1500 километра не знам дали е достоверно. Би трябвало двигателя да е въртян на стенд понеже 1500 километра са нищо работа за разработка. BlackSpot блогадаря ти за инфото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е начи трябва да черпиш! smile027

Да наистина ги дават 1500км - яко пазене и след това почва полека лека да увеличаваш натоварването!До към първата смяна на масло трябва да си я вардиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита и с здраве да се я караш smile159

а периода на разработване е 10000 км но имаш едно "отпушване" около 1500 след което разхода постепенно пада около 1л може и по-малко от литар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

честито и от мен,споко и аз като си купиф моита се уплаших че мн харчи,но след 15000 се отпусна и разхода падна драстично в началото беше 8-11 градско сега е на 50000 и разхода е 6-7,5!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви питам колеги някой има ли идея защо като карам на зад и като натисна спирачката и в момента който изключвам от скорост се чува едно изтракване :-k . Кажете ми че не се е прецакало нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.