Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Затварям Галерията!


Mishelle

Recommended Posts

В рамките на 1 година 3 (три) пъти помолих в Галерията да се качват само снимки на вашите автомобили с марка Шкода и тя да не се ползва за хост за всякакви материали. За този период от време трих доста файлове, вкл. и снимки на мацки, сканирани страници и т.н. От една седмица насам правя същото. Днес поглеждам - пак са качвани снимки, явно за хост. Нека ви припомня, че преди време мнозина искаха да си имаме нещо като гараж, т.е. място, в което всеки да качва снимки на своята кола. Явно, обаче, самоконтрола не е достатъчен. Днес вечерта ще затворя Галерията. Ако някой иска да си копира нещо от нея - това е срока. Ако пък се появят сърдити - сърдете се на хората около вас, а някои - и на себе си...

 

Как ще процедираме от тук нататък? Ако все пак наистина прецените, че искате да има подобна услуга, ще я има. Но всеки ще ми праща на мейла снимки, след което аз ще ги качвам.

 

Това е.

 

P.S.: Някой ще попита, предполагам, защо само не се разчисти? Ами да ви кажа - чистих 1 (една) година. Стига толкова! Няма да се съобразявам заради хора, които не уважават труда и желанието ми. Не съм длъжен и нямам желание заради такива като тях да се ровя постояно сред повече от 3000 файла...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам те и те подкрепям. Но съм виждал в някои сайтове като се качват снимки да изписва - "снимките ви ще станат видими след одобрение на администратора (модератора)" Този вид галерия не позволява ли такава опция? Защото е хубаво да има галерия, а това което си писал с пращането на снимки на пощата си мисля че би те затруднило излишно. И в крайна сметка човешката простотия и егоизъм нямат край! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( тъжно.. много тъжно... какво да се прави, започвам да си изтегляв снимките оттам, че май ги нямам на други места ... А който не е спазвал правилата, да се засрами... ама мнооооого дас е засрами... и да знае че с почерпка няма да се оправят нещата... :? [-X

 

ПП - Юли, извинявай, но само да вметна - може би не е лоша идея да оставиш галерията още един два-дни, не само до довечера .. не всички влизат всеки ден във форума и е доста вероятно да не успеят навреме да прочетат и да си приберат снимките...

smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, до утре ще е активна. Наистина е тъжно, но мисля, че 1 година изчакване и търпение от моя страна са достатъчни, дори повече от достатъчни...

С това действие по никакъв начин няма да бъдат ощетени тези, които наистина искат да имат принос в представянето на клуба със снимков материал. Тази Галерия ще си замине, но на нейно място ще бъде отворена друга, със съвсем различни организация и права за достъп. Ще бъде наблегнато и на снимки от събори, което до момента е лично мой пропуск. С други думи - надявам се всичко да е за добро. Пък и работата по ъпгрейда на сайта скоро ще приключи, та си мисля за нещо, но да видим как ще го реализирам :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Mishelle" - Пак не съм съгласен с ТЕБ (както и не съм съгласен, че "HTC HD2" е лош телефон :lol: ). Форума има нужда от "Гараж". Просто няма нужда тази опция да е активна, в профилите на неразбиращите от ред или още по-зле, неискащи нарочно да го спзват. Според мен, последните са прекалено малко. В повечето случаи на неспазване, става въпрос просто на недоразбиране на смисъла на "Гараж"-а. Хайде, не се ядосвай - я какъв хубав "GSM" си имаш smile091 Живота е Чудесен smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото ми се стори лоша идея, но като разбрах главната идея съм ЗА :)

 

. Тази Галерия ще си замине, но на нейно място ще бъде отворена друга, със съвсем различни организация и права за достъп. Ще бъде наблегнато и на снимки от събори..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой да ме светне как се влиза в галерията ! След фейслифта на сайта не съм влизал... :-k

 

www.skodaclub-bg.org/gallery ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей, за стотни от секундата ме изпревари, Гога :mrgreen:

 

Ако има възможност за нова галерия към сайта, с повече рестрикции и контрол, и аз съм ЗА свалянето на старата галерия... преточил съм си снимките вече..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за какво ви е тази галерия,нямате си памет на хардовете ли????

и защо трябва да чака с затварянето,че да си изтеглите снимките-???нямате ли си ги на комповете или на носител

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...я какъв хубав "GSM" си имаш smile091 Живота е Чудесен smile027

Твоя е по-хубав, защото е с 1 месец по-млад smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.