Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Влиза в сила забраната за тютюнопушене на обществени места


simichoil

Recommended Posts

До "ВСИЧКИ" - Подписах петицията и ще накарам още Хора, да го направят smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля да си пуша в офиса,колата,у дома и ако не се пуши в заведение-ми няма да пуша там,т.е. няма и да ходя повече на такова място.Квото кажат тва ще да е :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам, с какво би помогнало подписването на петиция, която няма да се появи в свят различен от виртуалния smile091

 

този сайт от край време е безсмислен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи не виждам защо да не може да се пуши на открито ,много глупости се изговориха по този повод. Аз пуша рядко, само когато ме ядосат. Кутията ми стига за една седмица.

Но има моменти в които просто непреодолимо ти се иска да запалищ, е тогава вдигаш си задника отиваш на определените за това места и дърпай. Прави каквото си искаш стига да не пречиш на другите.

Но за пушенето в административни сгради...СЪМ СТРОГО ПРОТИВ.

Аз като човек който се занимава със системи за видеонаблюдение и ПОЖАРОИЗВЕСТЯВАНЕ мога да споделя че пушачите ми създават доста главоболия. по моя статистика някъде около 25-30% от фалшивите сработвания на пожароизвестителни централи се дължат именно на цигарен дим. И по време на разследването на причините за фалшивите сработване много трудно се установява защо точно се е случило. Човека си пуши скатан някъде в коридора, писва сирената онзи се стряска гаси фаса и се скатава в кабинета си, и ти иди после разследвай защо се е включило пожарото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Квото кажат тва ще да е :lol:

Това е горчивата истина - каквито и петиции да подписваме за или против, накрая решението ще го вземат на друго ниво...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като силно пристрастен пушач съм ТВЪРДО ЗА забраната за пушене на закрито. Много по-яко е да си пиеш питието в някой чист и невмирисан нездаимен бар, и като ти се припуши да излезеш за пет минутки навън... Живял съм малко повече от половин година при такива условия (ирландия) и дотолкова ми хареса че дори и сега вкъщи не пуша вътре, а излизам на терасата, или ако е кучи студ съм в кухнята, на отворен прозорец/врата... По баровете ми е по-тъпо да го правя, защото никой не иска да излезе с мен да пушим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.