Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервизно обслужване на Фабия II (въпрос)


16V

Recommended Posts

Здравейте , колеги! Имам нужда от малко помощ , състояща се в информация, относно смяна на консумативи на Шкода Фабия 2 1.6 (105к.с.) автоматик. Тъй като ,понастоящем се намирам във Франция, а скоро колата ще стигне 60 000км , смяната на консумативите трябва да се извърши тук , а не в БГ. Проблемът е,че от представителството на Шкода в Бордо ми искат 450 ЕВРО за смяната + спирачна течност , а на мен тази сума ми се струва много (все пак съм беден студент :smt0344 ). Ако някой има информация относно това , какви консумативи трябва да се сменят на 60000км и цените им в БГ , ще съм му много благодарен , ако сподели. smile027 Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ТУК. Цените са за Октавия 1 1.9TDI, 90bhp, но предполагам, че разликите няма да са драстични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.