Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 1 TDI - к'во-що за...210К


zloQQ

Recommended Posts

е....си майката, е та ние това с охлаждането и работата на място и въобще това което го написахте никога не сме го спазвали - палиш, търгваш, спираш, гасиш и това е :oops: явно ще имаме проблемчета след време :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Велко, добре се е представила твоята Октавия :smt017

Пожелавам ти Винаги да стигаш до там за където съм тръгнал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 години по-късно...

Реших да драсна тук, понеже редовно си кореспондирам с новия собственик на колата и човека ми праща снимки от разходките из България с нея. Не го слуша много главата и обръща повече от нормалното внимание на L&K-то. Обикаля много из Бг само и единствено за кеф. Вече е над 350К, като само този летен сезон е минал над 15 хиляди в разходки и Родината. Ремонтирана горивната помпа, сменени са предни главини и още някакви малко чарколя. Общо взето - нищо фрапантно имайки предвид, че колата стана на 21 години и над 350К. Не създава грижи, даже много слуша и скоро се е сдобила с комплект оригинални за модела джанти. Даже от фейслифта на L&K - по-тъмните. Моите ги свиха от гаража ми преди да я продам, с нови гуми на тях... Оправил е микроключетата - болната тема заедно с механизмите на стъклоповдигачите при О1. Сменил е наклоните във вратите. Предното стъкло също е подменено, че бая бой беше изяло при мен покрай келешлъка ми относно бързото каране. Боядисал е предната броня, решетката... Абе вкарал я е в перфектно здраве!

Освен т'ва е изчистил и направил като нов, светлия кожен салон на колата. Пипкава работа, но като човек я прави с любов - всичко се случва по най-добрия начин. Колата в момента е в перфектно състояние! Много се радвам, че попадна в добри ръце и вижда доста по-добър стопанин от мен в лицето на Ванката!

Тази година нещо не смогнах да се организираме, ама догодина ако всичко върви безгрижно - ще я взема (ако я даде, хахаха) за еднодневно каране. Ей така, да си припомня прекрасните 16 години с колата в която и днес като се кача в нея ми става драго на душата.

 

P1370352.thumb.jpg.2bfdf2316bd22da36ba271370747dfe0.jpg

 

P1370308.thumb.jpg.0901c1baa92d0c277dfe814f8d1836e1.jpg

 

P1370312.thumb.jpg.d6b6466df91bd7985bb4520941812ea2.jpg

  • Одобрявам 10
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
Публикувано (Редактирано)

За 22 години и половина, тази чудна О1 L&K дрънна 400К! За някои - малко, за други - много... Като цяло - абсолютно безпроблемно се представя до тук и продължава да вози собственика си из целия Балкански полуостров.

1365087316_P10402953.thumb.jpg.7a069cfd3f621e48d9d419fda7d22e7b.jpg

 

1008056937_P10406992.thumb.jpg.d822d0c94b4c5fc11bf1631a160d3905.jpg

 

Редактирано от zloQQ
  • Одобрявам 7
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.