Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане


dimitarzaharinov

Recommended Posts

Преди известно време си махнах катализатора какво още трябва да направя.Чета нещо за изолиране на AGR но не ми е ясно как .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

search.php?st=0&sk=t&sd=d&keywords=agr

търсачкатааааааа

ще трябва и малко в компа да се вдигнат стойностите на дебитомера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами е аз като махнах на полото катализатора ,какво да правя,какви стойности,какви работи,я дай жокер. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами е аз като махнах на полото катализатора ,какво да правя,какви стойности,какви работи,я дай жокер. :-k
майтапиш ли се?

ти само газ ще даваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами е аз като махнах на полото катализатора ,какво да правя,какви стойности,какви работи,я дай жокер. :-k
майтапиш ли се?

ти само газ ще даваш

цяла нощ не съм мигнал,да мисля smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де но за PD няма нищо аз за това питам ако някой е запознат по специано с този мотор става ли врътката smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става,зависи колко ти е нов кабела-коя версия е и коя година ти е софта,тоест колата-става с ваг командер,не с ваг ком

имаш л.с. :arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тези ефтини кабели,може и да не стане-не поддържат вс.контролери-мамят търговците

да пробваш с този,ама и той като гледам не подържа едц17

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-у другото на EGR-а има една дупчица от която тече доста масло не знам на какво може да се дължи това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-у другото на EGR-а има една дупчица от която тече доста масло не знам на какво може да се дължи това.

щом омазнява от дупчицата няма спиране-карай си така

или прави тръба,аз ще правя скоро такава и ще ти покажа

п.п.извинявай ,че ти отговорих не на личното а в темата,но след като гледах линковете,направо тука съм цъкнал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, погледни темата ми в Проекти и ще видиш аз кака съм си направил АГРа на ПДто.

А за да стане така, първо тичай при bega4kata :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,Ися има такава тръба,купешка.Тои ще ти обясни точно как става поръчката,но твойта е с по-малък диаметър.До колкото си спомням,май ми каза че има и по-малкия размер.

Може да си поръчаш,аз не съм щото мойта е и с ел клапа и няма таково производство-та за това ще се прави хенд мейд-уйдорма :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах и прочетох мисля всичко написано . След това потърсих в нета и намерих това http://cgi.ebay.com/EGR-Valve-Power-Pipe-VW-Golf-Audi-Seat-Skoda-Tdi-90-110_W0QQitemZ170437877132QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item27aee39d8c

Мисля че това е за моята кола обаче цената не е ли височка може ли да се намери джаджата на по-ниска цена и след като го сменя какво още трябва да направя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.