Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Замяна на части в Еуратек - има ли такова нещо?


drank

Recommended Posts

Здравейте,

 

разглеждам си днес ЕТКА-та и забелязвам, че някои части имат символа "#" пред номера си (напр., водната помпа). Поглеждам в описанието и там пише, че това са части, които могат да бъдат заменяни, след като се върне старата (ясно, че с доплащане).

 

Съществува ли такава практика в Еуратек и някой възползвал ли се е от това?

 

... или говоря (пиша) пълни глупости? smile021

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "drank" - Чувал съм в "Юнитрейд Х" за подобна практика, но май рядко сработвала. Не, че ТИ помогнах, но да се изкажа smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в началото на месеца станах свидетел на подобна оферта в ЕТ пловдив. предложиха на техен клиент рециклирана водна помпа с гаранция и на по-добра цена от нова. не разбрах за каква шкода ставаше въпрос. не знам дали ще изпратят старата за рециклаж, но има логика да го правят. а ако следват примера на други представители на ВАГрупата у нас, то би следвало подобни сделки да са осъществими и за други компоненти (напр. съединители).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги в порше варна където поправят аудитата има такава практика нарича се коланция(от опит знам защото на сестра ми а6 се прецака си ди то ченджър с шест диска и беше на цена 1313 лв като върнахме стария но не трябва да е отварян ни го сметнаха на половин цена) за ЕТ не знам дали го има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.