Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с маслен охладител


NASEV

Recommended Posts

проблем с радиатора на маслото.Колата е Шкода Октавия 1.9TDI мотора е AHF 110кс.

Питането ми подлежили на някакъв ремонт или се подменя с новл.

Благодаря предварително на всички отзовали се. :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменя се с нов. Виж от Ауди 80 ( или голф) дали не е същия.

Май има и някакъв "о"пръстен за смяна но не съм сигурен. Теча или по скоро омасляването е от горе на радиатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблем с радиатора на маслото.Колата е Шкода Октавия 1.9TDI мотора е AHF 110кс.

Питането ми подлежили на някакъв ремонт или се подменя с новл.

Благодаря предварително на всички отзовали се. :?:

за какъв маслен радиатор говорите бе????

може би за топлообменника си мислите-та там към блока където е захванат има о пръстен,който изпуска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile001 Под масления филтър е охладителя на маслото /има входящ и изходящ маркуч/. При омасляване има два пръстена които се сменят лесно, но трябва канал. Вземат се от магазин на Шкода и не са скъпи.Маслото не трябва да се източва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега оняден сменям тампони /втулки/ на носачи на Skoda Oktavia 1,9 TDI 90 к.с.

и гледам че бая е омаслило около масления радиатор

тръгвам да свалям радяторчето и то се оказа хлабаво но така илииначе го свалих и смених "О" пръстена

сега няма проблеми всичко е ОК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега забравих да спомена че като сменяш "О" пръстена изтича масло малко ама трябва да долееш после при мен долях дватриста грама

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.