Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обезшумяване на интериора?


Adrian

Recommended Posts

Гледах в другите раздели на форума, че има хора с Октавии и т.н. където са си обезшумявали интериора и едновременно са го обеснили по разбираем и достъпен начин за другите колеги. А на мен въпроса ми е дали някой с Фабия се е залавял с това нещо и ако да- нека сподели постиженията си, че съм ентусиазиран да започвам такъв проект като се позатопли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попадъл съм на pодобна тема в skoda-club.ru. Имаше и снимки. За съжаление не мога да дам точен линк.

Ако не ми изневерява паметта темата беше на Geetler.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че съм ентусиазиран да започвам такъв проект като се позатопли.
АЙДЕ ТИ ЩЕ СИ ПЪРВИЯ

пионера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че съм ентусиазиран да започвам такъв проект като се позатопли.
АЙДЕ ТИ ЩЕ СИ ПЪРВИЯ

пионера

[-X [-X [-X

няма да е първият, но пък ефекта е поразителен... smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че съм ентусиазиран да започвам такъв проект като се позатопли.
АЙДЕ ТИ ЩЕ СИ ПЪРВИЯ

пионера

[-X [-X [-X

няма да е първият, но пък ефекта е поразителен... smile035

ами показвай ,ако си ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм доста зает и нямам време но като ми поостане ще опиша всичко как става... smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ако някой напише как се маха кора на фабия 1 (от тези гадни щипки) бутилка ще му пратя за подарък! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися, бе нали ти казах! Дърпаш към теб с ръце, като аз почвам от ниското- джоба на кората! Това е същото като при 120ките, само че таме по-кофти, защото тапета е от картон и щипките излизат от картона...

Ако очакваш някой да ти каже инструмент за вадене на щипки- няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, страх мори добитъка...... Притеснявах се да не стане някоя беля.

Затова ще изчакам да стане топло , понеже под 10 градуса пластмасата си губи свойствата. (поне така съм чувал)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година по това време тази операция с обезшумяването я направих заедно с подмяната на 6-те тонколони на фабията,отидох в Тояга

и исках да се обезшуми купето,те предложиха този варянт

http://www.toyaga.org/bg/dynamat/?slaveid=6&prodid=314

оствих колата и се прибрах,отидох след 12 часа като видях колата ми стана лошо бяха свалили всичко от таблото и корите на вратите.

-Викам им аз ще можете ли после да я съберете .А те викат споко ,ела утре и ще видиш.Действително на другия ден беше събрана и обезшумена и с монтирани високоговорители.Не правя реклама на никой.Ефекта според мене е добър. А и звученето на CD се промени . :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам хора от Пежо , те ще ми услужат с инструмент.

Но има проблем. Щипките са скрити и незнам как ще стане. А дупката която се оставя след като извадя пищялката много малка, за да се прекарат...

 

Нямам идея как ще я махам. То ясно ,че ще се дърпа и натиска на някъде.......

 

Dam it! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако очакваш някой да ти каже инструмент за вадене на щипки- няма!

Има има, в грешка си пич.

 

:mrgreen: Никой не е роден научен!

Какво представлява? Дай инфо !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QYEENS тя цената за една бройка такава е колона е 229лв. Сигурно са ги поскъпили с времето smile021

Дати кажа ,не разбирам коя колко струва но те и 3-размера са различни.Примерно в задните врати са някакви пищялки , а отзад в багажника са различни от предите врати.А относно за махането на щипките всички които се занимават с автоключарски услуги го имат този инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.