Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

интериор за октавия


danielts

Recommended Posts

колеги искам да попитам дали седалките /предни и задни / и подлакътника от пасат Б5 ще станат на октавия 1 преди фейстлифта, защото ми ги подаряват, а моите са от гадните текстилни и сиви седалки и не ми харесват, а тези от пасата са черен плюш

 

благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги днеска ги пробвах и нестават нито седалките нито подлакътника

 

седалките събота и неделя с лики преработки мисля че ще станат

а подлакътника е същия на половина /планката която е за купето нестава/ но пак с малки доработки ще стане

 

благодаря за бързите отговори на колегите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера се захванахме с дядото /бащата на жената/ и с по няколко заварки отдоло на планката към тръбата нещата се получиха и то прилично.

На мен лично доста ми хареса крайния резултат !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "danielts" - Колега, ако не е нахално - направи по някоя снимка - кое, как, преработвате и после ги пусни тук, във Форума, мисля, че ще е полезно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще пусна и снимки ама чак събота щото седалките са монтирани и през седмицата нямам време да ги свалям и да снимам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и обещаните снимки

 

при седалките от /OCTAVIA I/ разтоянието межде двете колела който вървят по релсите в купето трябва да е 53 см., post-3865-138453181486_thumb.jpg post-3865-138453181578_thumb.jpg а при седалките от /PASSAT В5/ то е 55,5 см. за това едната планка с едното колело се реже от тръбата и се мести с 2,5 см., там кадето са червените пунктири се реже и се мести с 2,5 см. до зеленият пунктир post-3865-138453181583_thumb.jpgpost-3865-138453181588_thumb.jpgpost-3865-138453181594_thumb.jpgpost-3865-138453181594_thumb.jpg post-3865-1384531816_thumb.jpg това е крайния резултат post-3865-138453181615_thumb.jpgpost-3865-138453181621_thumb.jpgpost-3865-138453181626_thumb.jpgpost-3865-138453181632_thumb.jpgpost-3865-138453181639_thumb.jpg

 

следващите снимки са извън темата за седалките но са пак към интериора, миналото лято си купих кори за вратите от един колега от форума защото мойте бяха с доста забележи, и както ги разкарвах в колата една седмица ми щукна да им сложа кожа, и тъйкато по случайност се занимавам с отглеждане на щрауси сложих естествено и щраусова кожа, ето и красивия за мен резултат post-3865-138453181644_thumb.jpgpost-3865-138453181649_thumb.jpgpost-3865-138453181656_thumb.jpgpost-3865-13845318167_thumb.jpg

post-3865-138453181608_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разпали ми любопитството, ела на някоя среща, да видим резултата, днес има сбор на НИМ, ако искаш - заповядай. smile159

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с удоволствие колега ама в момента съм на 130 км от софия, някой друг път

кога се събирате по принцип и каде по точно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото е Националния Исторически Музей, Бояна, всяка 1-ва и 3-та неделя от месеца. Следващата среща е на 21.02.10. Срещите са от 14:00 ч. Имаме си и тема по въпроса: viewtopic.php?f=19&t=13563 Ще се радвам да се запознаем.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление не, те са коренно различни, като захващане и като форма долната част е доста различна.

можеби ми идва идеята да ги претапицирам /тапицерията от пасата да отиде на тези от октавията/ но това най-вероятно ще се получи чак лятото защото сега хем е студено хем нямам и време !!! ако стане ще снимам и ще кача тук снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехех. Преди около 3 седмици се занимавах си претапицирах калъфа на скоростния лост. Та ходих и си купувах кожа и тогава ми се роди идеята да си претапицирам вратите по същия начин....но вече е късно.... :D Аз се притеснявах как ще станат гънките по завоите ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега PSYHO дай някоя друга снимка да видим резултата.

аз също така при мен подлакътника и мехчето на скоростния лост са от щраусова кожа, аз лично съм си претапицирал подлакътника и съм си ушил мехчето за скоростите !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще снимам и ще кача. Аз много време търсих да си купя готово, но няма такива малки за къси скоростни лостове като нашите. Пък и на всичкото отгоре готовите струват от 8 до 10 лв, а аз си купих изкуствена кожа парче от което мога да си направя поне пет калъфчета такива за 5 лв. Тия хора са ненормални ебаси как изкарват много пари от нищо.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.