Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стартер Фелиция


laary1

Recommended Posts

Интересува ме зегерката най-отпред на стартера , от къде да я купя?Ходих на Сточна гара, но няма или някой ако има стара ( здрава ) пак става. Някой го е свалял преди и я е затрил. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали случайно я няма в комплектите с пружинки за Фаворит ( едни червени кутийки с бяло капаче ) ... мисля , че няма да ти се разсърдят продавачите ако отвориш един комплект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали случайно я няма в комплектите с пружинки за Фаворит ( едни червени кутийки с бяло капаче ) ... мисля , че няма да ти се разсърдят продавачите ако отвориш един комплект.

За какви точно пружинки (за къде са тези пружинки :smt004 ) да питам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В специализираните магазини за Шкода ... има ги и на Сточна гара и при Алекс на баня Мадара ... ииих как ми беше на езика да кажа в аптеките smile049

 

П.П. Ако и знаеш размера и дебелината в Евроболт на Ръковска и Сливница има всякакви размери .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. ииих как ми беше на езика да кажа в аптеките smile049

 

П.П. Ако и знаеш размера и дебелината в Евроболт на Ръковска и Сливница има всякакви размери .

Имам познат аптекар smile027 но ми иска зелена рецепта иначе не ги дава smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.