Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За проблема табло TDI Октавия


ezwetan

Recommended Posts

Здравейте! Искам да ви споделя как '' реших'' проблема с прекъсване на таблото ми при моята Октавия 01 1.9 тди. Таблото започна да ми прекъсва преди повече от 2 години. Понеже не ми се дават 600€ :? за ново намислих да проверя какво мога да направя сам. Реших да видя кой бушон отговаря за него, намерих го и го свалих да го прегледам. Това е бушона от 4 ред броено от горе на долу 3 от дясно на ляво. Беше здрав. Тогава запалих колата без него. Таблото проработи! smile152 От тогава никога не ми е прекъсвало. Но има един недостатък. Когато изгася колата всички показания от двете екранчета се изтриват всеки път :( с изключение на total километрите, и когато запаля пак започват от начало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защо се мъчиш толкова време с това табло.Този "ремонт",който си направил го знаят всички,а и толкова има изписано по този проблем.Има майстори в Ст.Загора и в Пловдив,които поне аз знам и ще ти решат проблема за не повече от час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами защото живея в Испания, а испанците решават проблема винаги по най-лесния начин- смяна с нова част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи грешката е моя,не съм разбрал.Този проблем е много дребен,касае се за студена спойка но само майсторите си знаят къде е и не издават тайната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така си и мислех. Ще отида някой път тук до един БГ сервиз да видя какво ще ми кажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в краен случай може да пробвам и сам с помоща на втори човек разбира се. smile151 smile053

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.