Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какви предни накладки за Октавия 2?


drank

Recommended Posts

15-ки

ами,нещо майстора не вижда или не може да мери вярно :D

не си с 312мм дискове-да си знаеш като инфо,да не вкарваш хората като мене в шах :D

Той и колегата villi78 е в заблуда сигурно като тебе

Гледам снимката на колата на колегата Вили и се вижда, че е със спортния пакет. Да не би тогава и спирачките и да са като на рс-ките на 312мм. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15-ки

ами,нещо майстора не вижда или не може да мери вярно :D

не си с 312мм дискове-да си знаеш като инфо,да не вкарваш хората като мене в шах :D

Той и колегата villi78 е в заблуда сигурно като тебе

Гледам снимката на колата на колегата Вили и се вижда, че е със спортния пакет. Да не би тогава и спирачките и да са като на рс-ките на 312мм. :-k

дааа бе,наиш кога...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой има ли идея колко е минимално допустимата дебелина на накладките на О2? В момента задните са ми около 6 мм, предните около 5 мм. Според мен имат още живот, колата си спира екстра... но двама майстори вече ми казват, че са спешно за смяна :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз вече се отчетох за нови задни накладки вчера 112лв texstar ненадеен ремон но какво да се прави исках да поръчам ABT пак но нямашве време другия път засега съм доволен вече имам направени 400км с тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.