Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Монтаж на надлъжни рейки на тавана


turbobiit

Recommended Posts

Тъи като моята Октавия няма монтирани такива, съм намислил от някоя морга да си взема и монтирам. Но не знам за целта ще трябва ли да се сваля тапицерията на тавана или се маха само лайсната на тавана. Повдигнах леко лайсната и се виждат свободни видии. На тях ли се закрепват рейките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нима никой не е свалял или слагал надлъжни рейки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Днес намерих въпросните рейки и веднага се започна с монтажа.Свалих лайсните на тавана,тъй като за монтажа не е неоходимо да се маха цялата кора вътре в купето.Под ласната има оставени дупчици с тапички и си викам супер,махам тапите и съм готов.Но греда.Оставени са само дупки без за тях да имазаварени гаики.Тук бях чел теме за за някакви гайки наподобяващи попнит,но не мога да я намера.Ако някой знае как се казват тези гайки и каде мога да ги намера,нека пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой за раионна на Пловдив да работи с такива нит гаики да помогне.Ще има smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нит-гайки (както и още няколко хиляди продукти) можеш да намериш във Вюрт-България.

 

Ето линк към сайта и конкретно магазина в Пловдив.

 

http://wuerth.bg/store/plovdiv

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазина го знам каде е и ще го посетя.Но ми трябва човек които има нитачка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.