Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги, имам проблем с Шкода Фелиция....


kolar72

Recommended Posts

Колеги, имам проблем с Шкода Фелиция 1.9D. Започна да излиза много пушек от ауспуха. Имам съмнения ,че ремъка е прехвърлил някой зъб. Някой може ли да ми каже белезите на ГНП Lucas, другите на разпределителния и коляновия вал ги знам. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , помпата няма белег ( или така поне казва Аутодата -та ) ... при смяна на ангренажа се прекарват колелата на белези и се слага щифт на помпата ... да не си сложил "хубава" нафта или въздушния филтър да е за смяна ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въздушният филтър е сменян на скоро. Преди години имах Пежо 205 и му смених Лукаса с ГНП BOSCH и един майстор го центрова като развиваше трабичката към дюзата на първи цилиндер. Ако може някой да ми помгне? smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е защо така грубо веднага на помпата се хвърляш да я бъзикаш та после никой да не може да ти помогне,

пробвай първо да смениш бензиностанцията, после да сипеш малко добавка(редекс примерно),

ако пак е същото - тогава го мисли. Имаш ли проблем с паленето сега в студовете? Кога е сменен ремъка последно? Ролка(и) сменена ли е?

Положението с нафтата е отчайващо в България и винаги трябва да се има предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се уверя че газоразпределението е наред ,защото ангренажния ремък не е сменян и преди време се наложи да тегля Шкодата. Заради това си мисля ,че имам проблеми с пушенето на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.